Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Jowisz w IV

Jeśli Jowisz w horoskopie zajmie miejsce w czwarty domu, WłH będzie szczęśliwy, mądry, dobrze się zachowuje i jest wysoce inteligentny...

WłH posiądzie na własność ziemie i wiele krów.

W obecnych czasach równie dobrze mogą to być mieszkania, działki budowlane czy dobrze prosperujące biznesy.

Jeśli władca czwarty domu jest silny, jest w Koniunkcja z Wenus albo Księżycem albo jest w korzystych podziałach - vargas WłH będzie posiadał pojazdy lub będzie często udawał się w podróże, na wycieczki.

Jeżeli Jowisz będzie aspektowany lub w Koniunkcja ze szkodliwymi planetami da odwrotne skutki.

WłH zmuszony będzie do życia w domach obcych ludzi i z powodu takiej sytuacji będzie bardzo niezadowolony.

Jowisz da lepsze skutki jeśli będzie we własnym znaku - Strzelcu Znak Strzelca lub Rybach Znak Ryb czy w znaku podniesienia - Raku Znak Raka.

Kiedy jest w Strzelcu Znak Strzelca, będzie Panna Znak Panny a Jowisz będzie w czwarty domu jako władca czwarty i sziódmy domu.

Jeśli Jowisz będzie w Rybach Znak Ryb, będzie Strzelec Znak Strzelca. Jowisz będzie w czwarty domu jako władca i czwarty domu. Jeśli Jowisz jest w Raku Znak Raka, będzie Baran Znak Barana, będzie władcą dziewiąty domu i wywyższony w domu czwarty.

Towarzystwo Jowisza z Księżycem w domu czwarty utworzy yogę Gajakesari, której skutki są następujące: WłH doświadczy wielu kontaktów z różnymi ludźmi, grzesznymi i hojnymi. WłH będzie budowniczym miast i wsi albo urzędnikiem mającym władzę sędzi, będzie posiadał trwałą reputację długo po śmierci.

Jowisz w domu czwarty będzie w Kendra do . Pozycja w Strzelcu Znak Strzelca, Rybach Znak Ryb albo Raku Znak Raka da początek yodze Hamsa.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal