Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Jowisz w V

images/Cyfry_rzymskie/V.png

Wychowawcze uzdolnienia – często warte podkreślenia.

Zaś u kobiet kupa dzieci – radość albo smutek wznieci.

Leszk Szuman - Wesoły Horoskop

Jowisz w V

Jeśli Jowisz w horoskopie zajmie pozycję w piąty domu, WłH będzie bardzo inteligentny, będzie posiadał duże, piękne oczy, będzie wspaniałym rozmówcą, pełnym sławy, nakarmi wielu ludzi, posiada miłość w rodzinie a w 18 roku życia staje się dowódcą armii...

WłH też będzie miał sporą liczbę dzieci, które w życiu będą dobrze prosperować.

Jeśli władca piąty jest silny i równocześnie znajdzie się w niekorzystnym znaku, lub znaku wrogiej planety lub jest w upadku, nastąpi strata dzieci albo WłH będzie miał tylko jedno dziecko.

WłH będzie bogaty ale z powodu straty bogactwa, przez karę narzuconą przez króla (rząd) doświadczy cierpienia. Jeśli Jowisz będzie w Koniunkcja z Rahu albo Ketu , WłH ucierpi przez stratę dzieci ale nie zdarzy się to jeśli Jowisz jest aspektowany przez korzystne planety.

Jeśli władca piąty jest silny, WłH będzie bogaty. Jeśli władca piąty jest słaby przez niekorzystną pozycję albo znajdzie się w domu wroga albo w znaku osłabienia, WłH cierpi przez stratę dzieci albo ma tylko jednego syna i traci bogactwo przez kary narzucone przez rząd.

Złe skutki nie wystąpią jeśli będzie widoczny aspekt korzystnej na Jowisza . Jeśli Jowisz będzie we własnym znaku - Strzelcu Znak Strzelca, będzie Lew Znak Lwa i będzie władcą piąty domu w piąty (bardzo mały zły skutek).

Jeśli Jowisz będzie w Rybach Znak Ryb, będzie Skorpion Znak Skorpiona i będzie piąty jako władca drugi i piąty. Jeśli Jowisz będzie w Raku Znak Raka - znaku podniesienia, będą Ryby Znak Ryb i będzie piąty jako wychwalony władca oraz dziesiąty domu. To są bardzo potężne i korzystne układy i znacznie zwiększają dobre skutki.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal