Jowisz w VII

images/Cyfry_rzymskie/VII.png

Jowisz w siódmym domu.

Jowisz w VII

Sprawiedliwość i życzliwość – prawość, dobroć i uczciwość.
Lecz te cechy będą mętne – gdy aspekty są niechętne.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Jowisz będzie w siódmym domu, WłH będzie posiadał wyższe wykształcenie, będzie miał dużo finansowych zysków i jego żona będzie uczona, będzie cnotliwy i zdolny do poświęceń.

Jeśli władca 7 jest słaby albo jest zrzeszony z Rahu, Ketu, Saturnem albo Marsem albo jest aspektowany przez niekorzystną, WłH będzie wiązał się z kobietami innymi niż jego żona. Jeśli Jowisz jest złączony z korzystnymi, jest we własnym znaku albo w znaku podniesienia, WłH będzie miał i będzie przywiązany tylko do jednej żony i dzięki temu zyska bogactwo. WłH będzie szczęśliwy i zdobędzie wielki szacunek w 34 roku życia.

Jowisz to naturalna korzystna graha i daje bardzo korzystne skutki w kwestii edukacji, finansów i małżeńskich relacji. WłH staje się niemoralny jeśli pan siódmego jest słaby i zrzesza się albo aspektują go niekorzystne. Te same skutki wywoła Jowisz złączony albo aspektowany przez niekorzystne. Lepsze skutki da Jowisz w własnym znaku albo w znaku podniesienia. Kiedy Jowisz posiada 3 i 12 dom w natalnym diagramie przewidywane są dobre skutki. Podobnie Jowisz posiadający 8 dom. Kiedy Jowisz jest we własnym znaku Strzelcu 7, ASC będą Bliźnięta i Guru będzie 7, jako pan 7 i 10 domu. Kiedy Jowisz jest w Rybach, ASC będzie Panna i wtedy będzie w 7, jako pan 4 i 7 domu. Takie układy manifestują potężne yogi Dhana. Kiedy w domu 7 domu Jowisz będzie w Kendra do ASC, jego układy w Strzelcu, Rybach albo Raku, też dadzą yogi Hamsa.
Osoba opisana w Brihat Jataka przewyższy ojca w dobrych cechach. WłH opisany w Phaldeepika ma dobrą żonę, jest pobłogosławiony dziećmi i jest hojniejszy niż jego ojciec. WH w Saravali jest przystojny, dostaje piękną żonę i jest wyższy od ojca w dobrych cechach. WłH będzie oratorem, poetą, głową miasta lub wsi i słynie z nauki.
WłH w Chamatkar Chintamani będzie wysoce inteligentny, potężny i bardzo przystojny.
0
0
0
s2sdefault