Jowisz w X

Jowisz w dziesiątym domu.

Jowisz w X

Szczęście, los i uzdolnienia – wiodą nas do powodzenia.
Bez wysiłku i bez trudu – dokonuje łatwo cudu.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Właściciel horoskopu będzie religijny i wykona prawe czyny, bardzo zdolny, dobrej reputacji i szanowany przez społeczeństwo

Jeśli władca  10 jest silny, WłH wykona wysokiej klasy religijne ofiary. Jeśli pan 10 jest zrzeszony ze szkodliwymi albo jest w domu szkodliwego, wystąpią przeszkody w karierze i zdobyciu profesji. WłH będzie pozwalał sobie na złe czyny i cierpi przez straty finansowe.
Jeśli Jowisz jest w 10 domu w znaku Strzelca, Ryby będą ASC i Jowisz będzie 10 jako pan ASC i 10 domu. Jeśli Jowisz będzie w Rybach, Bliźnięta będą wschodzić i Jowisz będzie 10 jako pan 7 i 10 domy. Ponieważ Panna ASC dla Jowisza będzie 10 jako władca 4 i 7 domu. Ponieważ Strzelec ASC dla Jowisza będzie 10 jako władca wschodu i 4 domu. Takie układy tworzą potężne yogi Dhana. Jowisz będzie dawcą bogactwa kiedy jest w Raku (jego znaku podniesienia) 10 pomimo tego, że stanie się panem 3 i 6 domu, wschodząca będzie Waga w ten sposób Saturn jest planetą karaka yogi dla Wagi ASC. Jowisz w dziesiątym domu w znaku Strzelca lub Ryb tworzy potężną Rajayogę.
WłH w opisie Phaldeepika będzie bardzo bogaty i stanie się ulubieńcem króla (rządu), cieszy się wielkim szacunkiem i reputacją. WłH w Saravali doświadczy pomyślności w wysiłkach, będzie szanowany i zdolny w wielu dziedzinach, szczęśliwy, bogaty, szanowany i cieszy się zaufaniem społeczeństwa oraz posiada komfort w postaci pojazdów lub cieszy się dalekimi podróżami.
0
0
0
s2sdefault