Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Jowisz w X

Szczęście, los i uzdolnienia – wiodą nas do powodzenia.

Bez wysiłku i bez trudu – dokonuje łatwo cudu.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

Jowisz w X

WłH z Jowiszem w dziesiąty domu będzie religijny i wykona prawe czyny, bardzo zdolny, dobrej reputacji i szanowany przez społeczeństwo

Jeśli władca dziesiąty domu jest silny, WłH wykona wysokiej klasy religijne ofiary.

Jeśli władca dziesiąty domu jest w Koniunkcja ze szkodliwymi planetami albo jest w domu malefików, wystąpią przeszkody w karierze i zdobyciu profesji. WłH będzie pozwalał sobie na złe czyny i cierpi przez straty finansowe.

Jeśli Jowisz jest w dziesiąty domu w znaku Strzelca Znak Strzelca, Ryby Znak Ryb będą w i wtedy Jowisz będzie w dziesiąty domu jako władca i dziesiąty domu.

Jeśli Jowisz będzie w Rybach Znak Ryb, Bliźnięta Znak Blizniat będą wschodzić i Jowisz będzie w dziesiąty domu jako władca sziódmy i dziesiąty domu.

Panna Znak Panny w - Jowisz będzie dziesiąty jako władca czwarty i sziódmy domu.

Strzelec Znak Strzelca w - Jowisz będzie w dziesiąty jako władca i czwarty domu. Takie układy tworzą potężne yogi Dhana.

Jowisz obdarzy bogactwem będąc w Raku Znak Raka - znaku podniesienia

Jowisz w dziesiąty, kiedy wschodzi znak Wagi Znak Wagi - będzie władcą trzeci i szósty domu. Saturn jest planetą karaka yogi dla Wagi .

Jowisz w dziesiąty domu w znaku Strzelca lub Ryb tworzy potężną Raja yogę.

WłH w opisie Phaldeepika będzie bardzo bogaty i stanie się ulubieńcem króla (rządu), cieszy się wielkim szacunkiem i reputacją.

WłH w Saravali doświadczy pomyślności w wysiłkach, będzie szanowany i zdolny w wielu dziedzinach, szczęśliwy, bogaty, szanowany i cieszy się zaufaniem społeczeństwa oraz posiada komfort w postaci pojazdów lub cieszy się dalekimi podróżami.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal