Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Jowisz w XI

Jeśli Jowisz w horoskopie jest w jedenasty domu, WłH będzie uczony, bogaty i będzie miał wielkie finansowe zyski.

W 32 roku życia WłH posiądzie wiele pojazdów i cieszył się będzie dobrą reputacją. Jeśli Jowisz będzie złączony z Księżycem , WłH będzie miał niewymagające wysiłku finansowe zyski.

jedenasty dom jest domem upachaya, w którym nawet niekorzystna daje plony dobrych skutków.

Kiedy Jowisz jest w Strzelcu Znak Strzelca, Wodnik Znak Wodnika będzie na i będzie w jedenasty jako władca drugi i jedenasty domu.

Kiedy jest w Raku Znak Raka - znaku podniesienia - Panna Znak Panny będzie na i Jowisz będzie w jedenasty w wywyższeniu, jako władca czwarty i sziódmy domu. Są to bardzo potężne yogi Dhana.

WłH opisany w Phaldeepika będzie bogaty, nieustraszony i długowieczny, będzie miał mało dzieci. Posiądzie wiele pojazdów i udawał się będzie często w podróże.

WłH w Saravali ucieszy się ogromnymi finansowymi zyskami, komfortami, pojazdami, wycieczkami oraz towarzystwem służących mu ludzi. WłH jest szlachetny ale ma mało dzieci i nie jest wysoko wykształcony.

WłH w Chamatkar Chintamani będzie posiadał duże ilości złota i srebra będzie inteligentny i utrzymuje ojca. Ma pięcioro dzieci. WłH traci pieniądze nie na luksusy ale na pomoc innym ludziom.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal