Księżyc w I

images/Cyfry_rzymskie/I.png

Księżyc w pierwszym domu.

Księżyc w I

Księżyc miękki delikatny - i na wpływy dość podatny.

Uczuciowy i wrażliwy - raz wesoły, raz strachliwy.

Choć charakter pozytywny - mało kiedy jest aktywny.

Wesoły Horoskop - Leszek Szuman

 

Właściciel horoskopu z Księżycem w pierwszym domu wybierze się w podróże w 15 roku życia.

Jeśli Księżyc znajdzie się w ASC i będzie w Baranie, Byku albo Raku, WłH będzie doświadczony w shastras (wedyjskich religijnych pismach), bogaty, szczęśliwy i wspaniale się będzie wyrażał.

WłH będzie miał miękką skórę i duży wzrostu ale nie będzie niestety inteligentny.

Jeśli Księżyc będzie aspektowany przez korzystne, WłH będzie potężny i mądry, zdrowy, bogaty i zdolny do przeprowadzania rozmów na wiele tematów. Jeśli władca ASC będzie słaby WłH cierpi z powodu chorób. Jeśli będzie aspektowany przez korzystne zdrowie jego będzie dobre.

Księżyc symbolizuje piękno. Jego rozmieszczenie w ASC stwarza WłH bardzo przystojnego.

Księżyc reprezentuje umysł (manaska - rak). Umysł WłH dlatego będzie niestały.

Księżyc jest wodnistą planetą, dlatego WłH lubi wodniste miejsca. Księżyc w Byku jako ASC nie jest szczególnie dobry dla bogactwa. Dla pomyślności Księżyc powinien przybywać (pełny Księżyc). Bardzo skutecznie błogosławi Jowisz jeżeli jest w siódmym do Księżyca (ten układ da początek bardzo korzystnej yodze - Gajkesari przyznającej bogactwo, dobre imię i sławę.

Dla planety jest konieczne aby była korzystnie umieszczona. Jeśli Księżyc będzie we własnym domu identycznym z ASC, osoba będzie bogata.

Jeśli Baran zajmie miejsce Raka, osoba będzie miała wiele dzieci.

Jeśli Byk będzie wschodzący osoba będzie bogata.

Jeżeli półksiężyc (Sukla Paksha) jest w ASC, WłH będzie nieustraszony, ma silne ciało, jest bogaty i długowieczny. Całkiem przeciwny efekt da Księżyc ciemnego półmiesięcznego okresu.

Księżyc w Baranie, Byku albo Raku w ASC albo jeśli Księżyc będzie w pełni, sprawią, że WłH będzie przystojnym, wspaniałomyślnym, dobrym, bogatym i zadowolonym człowiekiem.

Zanikający Księżyc w ASC ukazuje głuchą lub niemą osobę lub wiąże się z podobnymi problemami.

Jeśli Księżyc znajdzie się w Baranie, Byku i Raku ASC osoba ucieszy się wszelkim rodzajem komfortów.

Jeśli Księżyc będzie w Bliźniętach, Lwie, Pannie, Wadze, Skorpionie Koziorożcu, Wodniku i Rybach w ASC WłH będzie biedny i ma słabe zdrowie.

0
0
0
s2sdefault