Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Księżyc w I

images/Cyfry_rzymskie/I.png

Księżyc miękki delikatny - i na wpływy dość podatny.

Uczuciowy i wrażliwy - raz wesoły, raz strachliwy.

Choć charakter pozytywny - mało kiedy jest aktywny.

Wesoły Horoskop - Leszek Szuman

Księżyc w I

WłH z Księżycem w domu wybierze się w podróże w 15 roku życia.

Jeśli Księżyc znajdzie się w i będzie w Baranie Znak Barana, Byku Znak Byka albo Raku Znak Raka, WłH będzie doświadczony w shastras (wedyjskich religijnych pismach), bogaty, szczęśliwy i elokwentny.

WłH będzie miał miękką, wodnistą skórę i duży wzrost. W jego naturze nad inteligencją górują zawsze uczucia i emocje.

Jeśli Księżyc będzie aspektowany przez korzystne, WłH będzie potężny i mądry, zdrowy, bogaty i zdolny do przeprowadzania rozmów na wiele tematów.

Jeśli władca będzie słaby WłH cierpi z powodu chorób. Jeśli będzie aspektowany przez korzystne zdrowie WłH będzie dobre.

Księżyc symbolizuje piękno. Jego rozmieszczenie w stwarza WłH bardzo przystojnego.

Księżyc reprezentuje umysł (manaska - rak). Umysł WłH dlatego będzie niestały.

Księżyc jest wodnistą planetą, dlatego WłH lubi wodniste miejsca. Księżyc w Byku Znak Byka jako nie jest szczególnie dobry dla bogactwa. Dla pomyślności Księżyc powinien przybywać (przybywający Księżyc Przybywający Księżyc). Bardzo skutecznie błogosławi Jowisz jeżeli jest w domu od Księżyca (ten układ da początek bardzo korzystnej yodze - Gajakesari przyznającej bogactwo, dobre imię i sławę.

Dla pomyślności WłH planety powinny być korzystnie umieszczone. Jeśli Księżyc będzie we własnym znaku w , osoba będzie bogata.

Jeśli domem, w którym znajdzie się księżyc będzie znak Barana Znak Barana, osoba będzie miała wiele dzieci.

Jeśli Byk Znak Byka będzie na osoba będzie bogata.

Jeżeli półksiężyc (Sukla Paksha) jest w , WłH będzie nieustraszony, silny, bogaty i długowieczny. Całkiem przeciwny efekt da Księżyc ciemnego półmiesięcznego okresu.

Księżyc w Baranie Znak Barana, Byku Znak Byka albo Raku Znak Raka w albo jeśli Księżyc będzie w pełni, sprawią, że WłH będzie przystojnym, wspaniałomyślnym, dobrym, bogatym i zadowolonym człowiekiem. Osoba ta ucieszy się wszelkim rodzajem komfortów

Zanikający Księżyc Ubywający Księżyc w ukazuje głuchą lub niemą osobę lub wiąże się z podobnymi problemami.

Jeśli Księżyc będzie w Bliźniętach Znak Blizniat, Lwie Znak Lwa, Pannie Znak Panny, Wadze Znak Wagi, Skorpionie Znak Skorpiona Koziorożcu Znak Koziorozca, Wodniku Znak Wodnika i Rybach Znak Ryb w WłH będzie biedny i nie będzie dobrej kondycji fizycznej ani zdrowy.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo