Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Mars w I

images/Cyfry_rzymskie/I.png

Z niewiadomej nam przyczyny – Mars ma tutaj coś z Horpyny.

Siła i zdecydowanie podkreślają jego zdanie.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

Mars w I

Jeśli Mars w horoskopie znajdzie się w pierwszy domu we własnych znakach - Baranie Znak Barana czy Skorpion Znak Skorpiona lub znajdzie się w podniesieniu, w Koziorożcu Znak Koziorozca - WłH będzie zdrowy i silnej konstytucji. Otrzyma honory od rządu poprawiające jego reputację. WłH też będzie długo żył.

Jeśli Mars będzie wychwalony w , WłH będzie bogaty i lubiany.

WłH cieszy się dobrym zdrowiem, ma silne ciało. Obdarzony zostanie honorami od rządu. Zdobędzie dobrą reputację, bogactwo i wysokie wykształcenie.

Kiedy Mars jest w jednym z jego dwóch znaków albo jest wysoki, będąc umieszczony w utworzona zostaje Yoga Ruchaka (jedna z yóg Panchamahapurusha). Osoba z yogą Ruchaka będzie miała silną budowę ciała, będzie sławna, wysoko wykształcona, doświadczona. Jego pozycja będzie równa królowi. WłH będzie miał rumianą cerę, atrakcyjne ciało, charytatywne usposobienie, będzie długo żył i zostanie liderem w dziedzinach, którymi się zajmuje, dyrektorem, szefem czy dowódcą armii itp.

Natomiast, jeśli Mars jest w Koniunkcja ze szkodliwymi planetami albo wrogą planetą, WłH będzie krótko żył, miał mało dzieci, ma brzydkie cechy cielesne i ucierpi przez choroby i bóle reumatyczne.

Jeśli Mars jest w Koniunkcja albo aspektowany przez szkodliwe planety albo jest we wrogim znaku, WłH będzie cierpiał na choroby oczu, będzie okrutny, silny, głupi, gniewny, ognistego temperamentu. Będzie nadzwyczajnie odróżniał się swym zachowaniem od innych ludzi. Będzie bogaty, niestały i ucierpi przez rzadkie choroby. Zdarza się często, że WłH z takim układem dotykają zaburzenia psychiczne. WłH będzie niegodziwego usposobienia.

Mars w astrologii jest gorącą, suchą, okrutną i szkodliwą planetą. WłH może być kłótliwy i agresywny. Kiedy WłH traci panowanie nad sobą zapomina kto ma rację a kto nie. Nie rozróżnia co jest prawe a co nie.

Jeśli w horoskopie wystąpi zły wpływ na Marsa WłH wycierpi na choroby oczu czy też na reumatyczne dolegliwości. Ponieważ Mars zniszczy dużo witalności WłH będzie miał mało dzieci.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal