Mars w I

images/Cyfry_rzymskie/I.png

Mars w pierwszym domu.

Mars w I

Z niewiadomej nam przyczyny – Mars ma tutaj coś z Horpyny.
Siła i zdecydowanie podkreślają jego zdanie.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

 

WłH będzie okrutny, silny, głupi, gniewny, ognistego temperamentu, będzie nadzwyczajnie odróżniał się  swym zachowaniem, bogaty, niestały i cierpi na rzadkie choroby, często dotykają go zaburzenia psychiczne.

WłH będzie niegodziwego usposobienia. Jeśli Mars jest w jego własnych znakach (Baranie albo Skorpionie albo jest wysoki w Koziorożcu), WłH będzie zdrowy i silnej konstytucji i otrzyma honory od rządu poprawiając jego reputację. WłH też długo będzie żył.

Jeśli Mars jest wraz ze szkodliwymi planetami albo wrogą planetą, WłH krótko będzie żył, ma mało dzieci, ma brzydkie cechy cielesne i cierpi na choroby i bóle reumatyczne. Jeśli Mars będzie wychwalony w ASC, WłH jest bogaty i lubiany. Jeśli Mars jest łączony albo aspektowany przez szkodliwe albo jest w znaku wroga, WłH będzie cierpiał na choroby oczu.

Mars jest gorącą, suchą, okrutną i szkodliwą planetą. WłH może być kłótliwy i agresywny. Kiedy WłH traci panowanie nad sobą zapomina kto ma rację a co jest nieprawe.

Jeśli Mars jest wychwalony daje dobre zdrowie, silne ciało, honory od rządu, dobrą reputację, bogactwo i wysokie wykształcenie. Kiedy Mars jest w jednym z jego dwóch znaków albo jest wysoki kiedy będąc umieszczony w ASC jest utworzona Yoga Ruchaka (jedna z yóg Panchamahapurusha). Osoba z yogą Ruchaka będzie miała silną budowę ciała, będzie sławna, dobrze doświadczona w wiedzy, będzie królem albo równa królowi, WH będzie miał rumianą cerę, atrakcyjne ciało, charytatywne usposobienie, będzie długo żył i zostanie liderem, szefem czy dowódcą armii. Jeśli będzie zły wpływ na Marsa WłH wycierpi na choroby oczu czy też na reumatyczne dolegliwości, ponieważ Mars zniszczy dużo witalności. WłH będzie miał mało dzieci.

0
0
0
s2sdefault