Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Mars w IV

Jeżeli w horoskopie Mars będzie w czwarty domu WłH doświadczy przeciwności w życiu rodzinnym powodujących niepokój...

Jeśli Mars jest we własnym znaku - Baranie Znak Barana albo Skorpionie Znak Skorpiona albo w znaku podniesienia - Koziorożcu Znak Koziorozca i jest tam wraz z korzystną planetą; albo jest w przyjaznym znaku, WłH będzie posiadał pojazdy, ziemię a jego matka będzie długowieczna.

WłH ucieszy się dobrym zdrowiem. Nie będzie posiadał na własność ani ziemi ani mieszkania. WłH będzie biedny i będzie żył w zniszczonym domu.

WłH ma nieprzyjazne relacje z jego bliskimi krewnymi, żyje daleko od miejsca urodzenia i jego wygląd zewnętrzy pozostawia dużo do życzenia.

Jeśli Mars jest złączony z Merkurym (jego wrogiem) WłH nie posiada własnego domu i jest zmuszony do przebywania w domu obcych ludzi.

Jeśli Mars jest w osłabieniu - w Raku Znak Raka i jest w Koniunkcja z szkodliwymi albo niekorzystnymi planetami lub władcą ósmy domu, WłH straci matkę wcześnie.

Mars to najgorsza, niekorzystna planeta. Jego pozycja w czwarty domu zniszczy wszelkie dobre znaczenia tego domu. Jeśli Mars będzie w znaku osłabienia i zrzeszy się z niekorzystnymi spowoduje więcej zamieszania. Życie rodzinne WłH będzie mocno dotknięte, WłH nie będzie posiadał żadnego domu ani mieszkania, żadnej ziemi, będzie biedny a jego matka cierpi chorując i może umrzeć wcześnie

Ojciec może umrzeć w ósmym roku życia WłH a matka zawsze będzie słabego zdrowia.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal