Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Mars w X

images/Cyfry_rzymskie/X.png

Często w polu tym się zdarza – że Mars robi z nas lekarza.

Przy kwadratach ma niektóry skłonności do dyktatury.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

Mars w X

Jeśli w horoskopie władca domu będzie silny, bracia będą długowieczni. WłH będzie szczególnie szczęśliwy i prosperujący, zainteresuje się medytacją i będzie oddany nauczycielowi.

Jeśli Mars będzie w Koniunkcja ze szkodliwymi planetami, wystąpią problemy w profesji lub karierze. Jeśli zrzeszy się z korzystną albo będzie w znaku korzystnej planety, nastąpi pomyślność w przedsięwzięciach.

WłH będzie sławny i szanowany, zaczyna zarabianie pieniędzy w 18 roku życia.

WłH ma mocne ciało i jest dobrze sytuowany w każdym aspekcie życia jednak możliwe, że wkradnie się w niego mentalność złodzieja.

Jeśli Mars będzie złączony ze szkodliwym planetami albo będzie w znaku malefika, życie WłH będzie pełne problemów i będzie pozwalał sobie na grzeszne czyny.

Jeśli Mars jest złączony z władcą albo domu, WłH będzie władcą albo spadkobiercą o nienaruszalnym statusie.

Jeśli Mars będzie złączony z Jowiszem WłH posiada pojazdy i jest pełny sławy.

Śastry wskazują też WłH, który będzie posiadał własności ziemskie.

Mars odda dobre skutki domu ponieważ sprowadza kierunkową siłę na ten dom. Niedomagania są zrealizowane tylko kiedy Mars jest złączony albo aspektowany przez szkodliwe albo władca złego domu rzuca spojrzenie.

Jeśli Mars będzie w swoim znaku - Baranie Znak Barana lub Skorpionie Znak Skorpiona - będzie tam w domu jako władca tworząc potężną Raja yogę. Ta sama yoga zostanie utworzona jeśli Mars będzie w Byku Znak Byka - wtedy na będzie znak Lwa Znak Lwa

W Strzelcu Znak Strzelca - będzie znak Ryb Znak Ryb, wtedy Mars będzie jako władca .

Jeśli Mars jest będzie w Kendra do . Jeśli posiada znak albo znajduje się w znaku podniesienia będzie utworzona inna yoga - Ruchaka.

Jeśli władca jest silny - bracia będą długowieczni. Chociaż dom nie sygnifikuje braci, jednak sam Mars jest sygnifikatorem (karaka) braci i to na tej podstawie został opisany powyższy skutek.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo