Mars w V

images/Cyfry_rzymskie/V.png

Mars w piątym domu.

Mars w V

Duży ma się temperament co wprowadza w życie zamęt.
W biegu wierność się ślubuje – później tego się żałuje.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Mars będzie w piątym domu Właściciel horoskopu będzie biedny, będzie miał mało dzieci, będzie niemoralny i możliwe, że dopadnie go wymiar sprawiedliwości...

WłH wycierpi na rany spowodowane ostrymi przedmiotami w szóstym roku życia. WłH będzie kłamcą i to bardzo bystrym. Jeśli Mars jest w jego własnym znaku (Baranie albo Skorpionie) albo w jego własnym znaku podniesienia, WłH ma dwójkę dzieci i żywi inne osoby.

WłH utrzymuje rządową posadę, wysokiego stanu ale ma kłopoty związane z wrogami. Jeśli Mars jest wraz ze szkodliwą albo jest w domu szkodliwym wystąpi strata dzieci. WłH wycierpi na zaburzenia umysłowe i inne podobne choroby. Jeśli jest zrzeszony z panem 8 domu, WłH będzie grzeszny i odważny. WłH może nie mieć własnych dzieci i może zaadoptuje jedno dziecko.

Piąty dom określa dzieci, umysł, moralność, Bhagya i pomyślność (będąc dziewiąty do dziewiątego domu). Wszystkie te znaczenia będą zniszczone jeśli szkodliwy Mars jest umieszczony w piątym domu i wszystkie złe skutki opisane powyżej będą zrealizowane.

Bardzo korzystne skutki zostały przewidziane, jeśli Mars jest w jego własnym znaku Baranie albo Skorpionie czy też w Koziorożcu, jego znaku podniesienia. Kiedy Mars jest w Baranie, ASC będzie Strzelec i Mars będzie w piątym jako władca piątego i dwunastego.

0
0
0
s2sdefault