Odwiedza nas 142 gości oraz 0 użytkowników.

Merkury w VII

images/Cyfry_rzymskie/VII.png

Rozgarnięta, bystra głowa – gładka, giętka, płynna mowa.

Cechy własne, mówiąc szczerze – chętnie widzi się w partnerze.

Leszek Szuman Wesoły Horoskop

Merkury w VII

Jeśli Merkury będzie w domu WłH ucieszy się szczęściem dzięki matce. WłH posiada szeroką reputację i jest szanowany przez rząd...

Jeśli Merkury w domu jest w Koniunkcja z korzystnymi planetami WłH posiada pojazdy dobrej klasy i dostaje dobrą żonę. Jeśli władca domu jest silny WłH będzie miał tylko jedną żonę. Jeśli władca domu jest słaby albo znajduje się w niekorzystnym domu albo wraz z niekorzystną: Mars , Saturn , Rahu albo Ketu , wystąpią problemy związane z partnerstwem, współpracą lub małżeństwem.

WłH cierpi na choroby skóry lub nie posiada atrakcyjnego wyglądu. Raczej nie będzie wegetarianinem.

dom nie oznacza z natury matki i pojazdów ale będąc od domu sprawy te mogą też zostać rozważone od domu, według Bhavat Bhavas.

Merkury w domu będzie w Kendra do . Jego pozycja w jego własnym znaku albo w jego znaku podniesienia (Bliźnięta Znak Blizniat lub Panna Znak Panny) da początek yodze Bhadra.

Jeśli Jowisz albo Wenus są w Koniunkcja z Merkurym w , albo , albo jeśli one rozciągają się w tych trzech domach bez szkodliwego stowarzyszenia, jest utworzona bardzo korzystna yoga znana jako Lagnadhi yoga: osoba zostanie ministrem, dowódcą albo będzie rządził (dzielnicą albo prowincją).

Dzięki takiej yodze WłH posiada wiele żon, będzie dobrze wychowany, długowieczny, cnotliwy i nie posiada wrogów.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo