Merkury w VII

images/Cyfry_rzymskie/VII.png

Merkury w siódmym domu.

Merkury w VII

Rozgarnięta, bystra głowa – gładka, giętka, płynna mowa.
Cechy własne, mówiąc szczerze – chętnie widzi się w partnerze.

Leszek Szuman Wesoły Horoskop

 

 

Jeśli Merkury będzie w siódmym domu Właściciel horoskopu cieszy się szczęściem dzięki matce. WłH posiada szeroką reputację i jest szanowany przez rząd...

Jeśli Merkury w domu 7 jest złączony z korzystnymi WłH posiada pojazdy dobrej klasy i dostaje dobrą żonę. Jeśli władca 7 jest silny WłH posiada tylko jedną żonę. Jeśli władca 7 jest słaby albo znajduje się w szkodliwym domu albo wraz z niekorzystną: Mars, Saturn, Rahu albo Ketu, nastąpi strata żony. W żeńskim horoskopie powyższa pozycja spowoduje stratę męża.

WłH cierpi na choroby skóry lub nie posiada atrakcyjnego wyglądu. Raczej nie będzie wegetarianinem. 

Siódmy dom nie oznacza z natury matki i pojazdów ale będąc 4 do 4 dom sprawy te mogą też zostać rozważone od 7 domu według Bhavam Bhavat.

Merkury w domu 7 będzie w kendra do ASC. Jego pozycja w jego własnym znaku albo w jego znaku podniesienia (Bliźniąt i Panny) da początek yodze Bhadra.

Jeśli Jowisz albo Wenus są łączone z Merkurym w domu 6, 7 albo 8, albo jeśli one rozciągają się w tych trzech domach bez szkodliwego stowarzyszenia, bardzo korzystna yoga znana jako Lagnadhi yoga jest utworzona: osoba Lagnadhi stanie się ministrem, dowódcą albo rządzi (dzielnicą albo prowincją).

WłH posiada wiele żon, będzie dobrze wychowany, długowieczny, cnotliwy i nie posiada wrogów.

0
0
0
s2sdefault