Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

SATURN W I

images/Cyfry_rzymskie/I.png

Obojętny i nieczuły – serca braknie mu z reguły.

Chociaż czasem, w głębi duszy – coś go przypadkowo wzruszy.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

Saturn w I

Jeśli Saturn będzie w - Lagna - WłH ucieszy się pomyślnością i będzie długowieczny.


Pozycje

Jeśli Saturn będzie w horoskopie domu - , w podniesieniu - Wadze Znak Wagi, WłH nabywa dobra we wsiach i miastach, dzięki czemu zyskuje finansowo. Zyska, zajmując się rolnictwem.

Jeśli Saturn będzie we własnym znaku - Koziorożcu Znak Koziorozca albo Wodniku Znak Wodnika - ojciec WłH będzie bogaty.

Saturn będzie bardzo korzystny, jeśli znajduje się w w Wadze Znak Wagi albo w którymkolwiek z dwóch znaków Jowisza . Ta ocena została poparta przez wersety Uttarakalamrita:

Jeśli jakaś niekorzystna planeta znajdzie się w najwyższym stopniu podniesienia jako Maraka, nie musi określać zła spowodowanego przez nią. Saturn powoduje dużą ilość bogactwa i pomyślności kiedy jest umieszczony w w Rybach Znak Ryb, Wadze Znak Wagi albo Strzelcu Znak Strzelca. Jeśli pod powyższymi warunkami, w Kendra nie jest zajęty czy aspektowany przez Jowisza albo Merkurego , WłH stanie się królem.


Władcy domów

Saturn będzie w horoskopie władcą , kiedy na będzie znak Skorpiona Znak Skorpiona lub Wagi Znak Wagi. W jako władca wystąpi kiedy wschodzi znak Barana Znak Barana lub Byka Znak Byka.

Jeśli Saturn jest w - w znaku władcy albo domu - wskazuje na to, że WłH będzie bardzo szczęśliwy i ucieszy się skutkami Raja yogi - zyska sławę i bogactwo.

Bardzo dobre skutki zostały przypisane Saturnowi kiedy władca jest w podniesieniu albo we własnym znaku czy jest w znaku władcy lub domu.

Kiedy Saturn jest wychwalony, będzie Wagą Znak Wagi (planetą Yoga - karaka) i będzie w jako władca i . W tej pozycji naturalnie da bardzo korzystne skutki.

Jest stwierdzone, że kiedy Saturn jest we własnym znaku - Koziorożcu Znak Koziorozca albo Wodniku Znak Wodnika, ojciec WłH będzie bogaty. Ten skutek będzie znaczący kiedy Byk Znak Byka albo Bliźnięta Znak Blizniat będą na wtedy Saturn występuje w horoskopie jako władca domu (sygnifikator ojca).

Saturn w Koziorożcu Znak Koziorozca da lepsze skutki niż Saturn w Wodniku Znak Wodnika, ponieważ w pierwszym przypadku będzie władcą i domu, natomiast w drugim przypadku będzie władcą jak również domu (zły dom - dom straty).

Jest określone, że Saturn w w znaku władcy albo domu sprawia, że WłH będzie bardzo szczęśliwy - układ ten powoduje Raja yogę.


Aspekty

Jeśli Saturn w będzie aspektowany przez Księżyc , WłH zdobędzie środki egzystencji przez żebranie. To nie zdarzy się, jeśli Saturn będzie aspektowany przez korzystne planety - Jowisza albo Wenus .

Saturn w - Kendra - w znaku podniesienia da początek yodze Shasa - Panchmaha Purusha yoga - wskazując dobrych służących lub pracowników. Jego charakter będzie niepewny. WłH będzie stał na czele wsi lub miasta albo będzie królem czy władcą.

WłH pożąda bogactw innych i postępuje niegodziwie aby je zdobyć.


Inne śastry

Osoba opisana w Brihat Jataka będzie biedna, chorowita, miłość jest dotknięta złym wpływem, WłH jest bardzo nieczysty, cierpi na choroby podczas dzieciństwa i niewyraźnie się wysławia. Powyższe skutki wystąpią kiedy Saturn zajmuje Lagnę inną niż Strzelec Znak Strzelca, Ryby Znak Ryb, Wodnik Znak Wodnika, Koziorożec Znak Koziorozca i Waga Znak Wagi. Jeśli każdy ze znaków: Strzelec, Ryby, Wodnik, Koziorożec i Waga będą i Saturn zajmuje ten znak, osoba jest równa królowi, przewodzi na wsi lub jest prezydentem/burmistrzem w mieście. WłH zostanie wielkim uczonym. Jest przystojny.

Phaldeepika - jeśli Saturn jest w w podniesieniu albo w jego własnym znaku, WłH będzie królem lub zarządzał będzie wsią lub miastem.

Jeśli Saturn będzie w jakimś innym znaku, WłH jest nieszczęśliwy w dzieciństwie a później biedny i leniwy. Te sam skutki znajdujemy w Saravali jak i w Phaldeepika. WłH w Chamatkar Chintamani posiada duże własności i jest prosperujący ale chciwy, smutny i kłótliwy. Upokorzy swoich wrogów.


Zdrowie

WłH będzie cierpiał na reumatyczne i żółciowe choroby

Śmierć powinna zostać przewidziana w Dasa i Bhukti władcy domu.

Saturn sygnifikuje kości, zęby itp. Niekorzystne relacje w horoskopie wskażą problemy.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo