Odwiedza nas 146 gości oraz 0 użytkowników.

SATURN W II

images/Cyfry_rzymskie/II.png

Oszczędnością oraz pracą – ludzie czasem się bogacą.

Wielu skąpców grosza nie da – w strachu, że ich zgnębi bieda.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

Saturn w II

WłH z Saturnem w drugi domu cierpi na ciągły brak pieniędzy.

Po stracie pierwszej żony żeni się on po raz drugi. Jeżeli Saturn jest połączony z niekorzystnymi WłH jest nieuprzejmy w stosunku do kobiet.

WłH jest odpowiedzialny za Matha (religijną instytucję). Nie posiada na własność żadnych dóbr ziemskich, posiadłości czy mieszkań. Cierpi na problemy związane ze wzrokiem, oczami.


Władca domów

Ważne znaczenia drugiego domu to finanse, rodzina, wzrok itd. W opisanych przypadkach dotknięte są przez niekorzystnego Saturna.

Pomyślność finansowa może jednak zostać nienaruszona w przypadku kiedy pozycja Saturna zmienia się ze względu na jego położenie jako władca innych domów. I tak, kolejno, kiedy znajduje się w znaku:

  • Znak Barana Barana - Saturn jest w drugi jako władca dziesiąty i jedenasty domu
  • Znak Byka Byka - Saturn jest w drugi jako władca dziewiąty i dziesiąty domu
  • Znak Panny Panny - Saturn jest wychwalony w drugi jako władca piąty domu, (również będzie władcą szósty więc z tego powodu mogą wystąpić problemy)
  • Znak Wagi Wagi - Saturn jest w drugi jako władca czwarty i piąty domu
  • Znak Skorpiona Skorpiona - Saturn jest wtedy w drugi jako władca czwarty domu (Saturn będzie również władcą trzeci domu i mogą wystąpi problemy)
  • Znak Strzelca Strzelca - Saturn będzie w drugi domu we własnym znaku.
  • Znak Koziorozca} Koziorożca - Saturn będzie w drugi domu jako władca i drugi domu, (będzie we własnym znaku - Wodniku Znak Wodnika).

Inne Śastry

Opinie innych niż Brighu Sutry śastr:

Wg Brihat Jataka osoba z Saturnem w drugi domu jest ogromnie bogata ale pozbawiona zostaje bogactwa przez króla czy rząd i cierpi na choroby twarzy.

Wg Phaldeepika będzie brzydka, biedna i utrzymująca się przy życiu chwytając się niepewnych źródeł utrzymania. W późniejszym okresie życia opuszcza ojczyste miejsce zamieszkania i nabywa bogactwo, pojazdy i inne komfortowe przedmioty.

WłH z Saturnem w drugi domu wg Saravali ma twarz zmienioną przez choroby. W późniejszym okresie życia opuszcza rodzinne miejsce zamieszkania, zdobywa bogactwo, pojazdy i inne komfortowe przedmioty.

Chamatkar Chintamani mówi, że WłH jest szorstki w mowie; nabywa bogactwo itd kiedy opuszcza własną rodzinę i wyjeżdża z rodzinnego miejsca zamieszkania.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal