Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

SATURN W II

images/Cyfry_rzymskie/II.png

Oszczędnością oraz pracą – ludzie czasem się bogacą.

Wielu skąpców grosza nie da – w strachu, że ich zgnębi bieda.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

Saturn w II

WłH z Saturnem w domu cierpi na ciągły brak pieniędzy.

Po stracie pierwszej żony żeni się on po raz drugi. Jeżeli Saturn jest połączony z niekorzystnymi WłH jest nieuprzejmy w stosunku do kobiet.

WłH jest odpowiedzialny za Matha (religijną instytucję). Nie posiada na własność żadnych dóbr ziemskich, posiadłości czy mieszkań. Cierpi na problemy związane ze wzrokiem, oczami.


Władca domów

Ważne znaczenia drugiego domu to finanse, rodzina, wzrok itd. W opisanych przypadkach dotknięte są przez niekorzystnego Saturna.

Pomyślność finansowa może jednak zostać nienaruszona w przypadku kiedy pozycja Saturna zmienia się ze względu na jego położenie jako władca innych domów. I tak, kolejno, kiedy znajduje się w znaku:

  • Znak Barana Barana - Saturn jest w jako władca i domu
  • Znak Byka Byka - Saturn jest w jako władca i domu
  • Znak Panny Panny - Saturn jest wychwalony w jako władca domu, (również będzie władcą więc z tego powodu mogą wystąpić problemy)
  • Znak Wagi Wagi - Saturn jest w jako władca i domu
  • Znak Skorpiona Skorpiona - Saturn jest wtedy w jako władca domu (Saturn będzie również władcą domu i mogą wystąpi problemy)
  • Znak Strzelca Strzelca - Saturn będzie w domu we własnym znaku.
  • Znak Koziorozca} Koziorożca - Saturn będzie w domu jako władca i domu, (będzie we własnym znaku - Wodniku Znak Wodnika).

Inne Śastry

Opinie innych niż Brighu Sutry śastr:

Wg Brihat Jataka osoba z Saturnem w domu jest ogromnie bogata ale pozbawiona zostaje bogactwa przez króla czy rząd i cierpi na choroby twarzy.

Wg Phaldeepika będzie brzydka, biedna i utrzymująca się przy życiu chwytając się niepewnych źródeł utrzymania. W późniejszym okresie życia opuszcza ojczyste miejsce zamieszkania i nabywa bogactwo, pojazdy i inne komfortowe przedmioty.

WłH z Saturnem w domu wg Saravali ma twarz zmienioną przez choroby. W późniejszym okresie życia opuszcza rodzinne miejsce zamieszkania, zdobywa bogactwo, pojazdy i inne komfortowe przedmioty.

Chamatkar Chintamani mówi, że WłH jest szorstki w mowie; nabywa bogactwo itd kiedy opuszcza własną rodzinę i wyjeżdża z rodzinnego miejsca zamieszkania.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo