Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Słońce w III

images/Cyfry_rzymskie/III.png

Sprawy intelektualne - jak najbardziej są realne.

Władza, piśmiennictwo, listy - gładki styl i mowa giętka

Dla ... jawna chętka - Słońce tutaj wielostronne

Dla tysiąca rzeczy chłonne.

Wesoły Horoskop - Leszek Szuman

Słońce w III

Słońce będąc w horoskopie w domu na pewno wpłynie na zdrowie, rodzeństwo, ojca i matkę oraz bogactwo WłH.


Znaczenia

WłH będzie odważnym, wojowniczym człowiekiem. Cieszył się będzie dobrą reputacją i bogactwem.

Słońce będące planetą witalności doda do cech charakteru dzielność i wigor.


Władca domu

Jeśli władca trzeciego domu będzie silny brat będzie długowieczny.

Wpływy korzystnych planet na Słońce, dom i władcę domu nie tylko poprawi pomyślność rodziny i rodzeństwa, które także będzie długo żyło, ale także usposobi WłH do gromadzenia bogactwa i osiągnięcia szczęścia.


Zasady

Zasady hinduskiej astrologii mówią, że niekorzystne planety w domach upachaya, mianowicie , , i dają korzystne skutki, natomiast według Brighu Sutr Słońce stworzy osobę pełną różnego rodzaju pozytywnych walorów i bogatą. WłH nie będzie posiadał dobrych relacji ze swoim rodzeństwem szczególnie wtedy, kiedy jest w towarzystwie szkodliwych planet, możliwe, że źle wpłynie także na relacje z rodziną.


Domy domów

Trzeci dom będąc drugim od drugiego domu, który (dom rodziny) staje się marakasthana dla rodziny wywiera szkodliwy wpływ na trzeci dom i spowoduje kłopoty rodzinne. Zobacz artykuł: Bhavath Bhavam - domy Domów.

dom będąc dwunastym od czwartego domu będzie domem straty dla domu (domu matki) da to prawdopodobnie skutek taki, że matka WłH odejdzie a jego ojciec ponownie się ożeni. W starożytnych tekstach opisane jest to w ten sposób, że WłH będzie posiadał dwie matki.


Benefiki

Jeśli Słońce będzie w Koniunkcja z korzystnymi planetami bracia w swoim życiu będą bardzo dobrze prosperować.

Jeśli Słońce będzie złączone z korzystnymi planetami w domu (dom bhagya) będzie korzystnie aspektowane w trzecim domu, da życzliwe skutki umożliwiające WłH zdobycie sławy i bogactwa.

Jeśli Słońce jest aspektowane przez korzystne (i nie ma żadnej szkodliwej) nastąpi wzrost pomyślności rodziny a WłH będzie bogaty, ucieszy się dobrym życiem i będzie szczęśliwy.


Malefiki

Jeśli Słońce będzie złączone ze szkodliwymi planetami, WłH dopuści się okrutnych czynów.

Ze względu na to, że Słońce jest pierwsze w astrologicznym odliczaniu planet zaprzecza młodszemu rodzeństwu, więc jest wielkie prawdopodobieństwo jedynactwa. Towarzystwo szkodliwych da dwóch braci.

Słońce będąc w towarzystwie szkodliwych planet może sprawić, że WłH będzie miał dwie matki.

Jeśli Słońce jest w Koniunkcja ze szkodliwymi planetami i jest dodatkowo aspektowane przez malefiki, rodzinę WłH spotkają kłopoty lub będzie on miał problem z jej założeniem. Jeżli już ją założy, to w jej hitorii zapiszą się na pewno ciemniejsze kartki.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo