Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Słońce w IV

Choć to czasem nieporęczne - ważne życie jest wewnętrzne.

Różne budzą się przyczyny - przywiązanie do rodziny.

Z tego zaś już jest gotowe - skrępowanie zawodowe.

Inni z rodzinnej miłości - hołdują tradycyjności,

Często bywa dostrzegalny - życia styl patriarchalny.

Wesoły Horoskop - Leszek Szuman

Słońce w IV

W 32 roku życia, WłH odnajdzie odpowiednie środowisko, w którym zacznie dobrze prosperować. Wtedy stanie się szanowany i dobrze znany. Dzięki pomyślności osiągnie wysoką pozycję i stanie się dzielny...


Skutki

dom oznacza własną ziemię. WłH, posiadają dom, w którym się urodzili lub też mieszkają w miejscu własnych narodzin (wieś, miasto).

Matka WłH cierpi przez obecność Słońca w domu chyba, że Słońce jest w jego własnym znaku albo ma wpływ korzystnej albo władca domu i Księżyc jest dobrze postawiony. Słońce też niekorzystnie oddziałuje na szczęście związane z domem rodzinnym WłH czyli może sprawić, że WłH zamieszka daleko od własnego miejsca urodzenia.


Władcy domów

WłH nie będzie dobrze sytuowany finansowo jeśli władca domu jest silny (będąc w pozycji wywyższenia) lub we własnym znaku i jest umieszczony w Kwadratura Kendra albo Trygon Trikona. WłH nabędzie wysokiej klasy pojazdy lub będzie podróżował najprawdopodobniej do dalekich krajów.

Jeśli władca domu będzie w towarzystwie lub aspektach szkodliwych planet albo jest umieszczony w niekorzystnym domu (III, VI, VIII albo XII), WłH będzie zmuszony do częstych krótkich podróży co sprawi mu cierpienie. Być może będą to dojazdy do pracy lub szczególny typ pracy. WłH nie posiada własności ziemskiej, żyje często wynajmując mieszkania lub korzysta z pomocy innych w tym względzie. WłH dobrze sobie radzi w 32 roku życia i osiągną wysoką pozycję. Nie będzie dobrze sytuowany finansowo. Być może Słońce nie pozwoli mu zgromadzić stałego bogactwa.


Brighu Sutry

Bhrigu Sutry dają wytłumaczenie pozycji władcy domu. W przypadku gdy Słońce znajdzie się w - Bandhu Bhava, (kiedy władca Bandhu jest wysoki, będzie z Wenus) WłH wyruszy w podróż w wieku 32 lat. Jeśli władca - Bandu bhava - dołączy do władcy - Karm bhava - w jego domu a władca domu znajdzie się w podniesieniu w diagramie Navamsa WłH w wieku 42 lat będzie podróżował dzięki pomocy finansowej. Wymiana między władcami domu - Labh bhava i - Bandhu bhava; taka yoga pobłogosławi podróżami w dwunastym roku życia. Korzystne związane z Bandhu Bhava a także z jego władcą, przyniosą pomyślne podróże a szkodliwe stworzą tylko szkodliwe skutki związane z podróżami.


Benefiki

Żaden dom nie może dobrze prosperować jeżeli jego władca nie jest zdrowo umieszczony.

W przypadku gdy korzystne znajdą się w Bandhu rzucą drishti na Bandhu albo znajdą się w z władcą Bandhu albo rzucą drishti na władcę Bandhu Bhava WłH będzie szczęśliwy dzięki podróżom i będzie wolny od wypadków i niebezpieczeństw.

Mimo iż Słońce będąc w domu da mierne rezultaty, jeśli władca domu jest silny i dobrze umieszczony, WłH ucieszy się bogactwem posiadającym źródło we własnej ziemi, domu lub miejscu urodzenia.


Malefiki

Szkodliwe w przeciwieństwie do korzystnych spowodują straty i dotyczyć będą pojazdów, wypadków w czasie podróży lub innych podobnych zdarzeń sygnifikownych przez dom.

Jeśli władca domu jest umieszczony źle albo jest inaczej mówiąc poza zasięgiem szkodliwego wpływu, WłH będzie pozbawiony tych komfortów. To jest oczywiste, że Słońce nie zajmuje dobrej pozycji w domu (woda+ogień=psssss & plym).

WłH będzie bardzo towarzyski, jest ekspertem w wokalu i muzyce instrumentalnej, zdobywca, cieszy się zyskami dzięki żonie oraz jej bogactwem i jest ulubieńcem rządzących lub władcy państwa. Pokonywany jest przez wrogów i nie zaznaje spokoju umysłu.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo