Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Słońce w IX

Często nas zajmują liczne problemy filozoficzne.

Wielu pragnie naukowe - wykształcenie mieć fachowe.

Sprawy z dalekiej przeszłości - widzi się w teraźniejszości.

Lecz niejeden bankrutuje - kiedy się zbyt pewny czuje.

Wesoły Horoskop - Leszek Szuman

Słońce w IX

WłH będzie bardzo bogaty, interesuje się religijnymi obrządkami i medytacją. Jest oddany nauczycielowi, guru i Bogu.

Jeśli Słońce jest umieszczone w jego znaku osłabienia Znak Wagi Wadze, w domu wroga albo szkodliwym znaku albo jeśli będzie aspektowane przez szkodliwe, WłH może stracić ojca (ta pozycja niekorzystnie oddziałuje na długowieczność ojca).

Jeśli Słońce będzie aspektowane albo złączy się z korzystną, ojciec będzie żyć długo.

dom jest domem Dharmy, obecność planety w gunie Sattvy tworzy osobę religijną i entuzjastyczną. Słońce w astrologii wedyjskiej zaliczane jest do maleficznych planet i niestety potrafi dać złe skutki. Ten aspekt zmniejsza szczęście i tworzy nieprzyjazne relacje z jego ojcem (dziewiąty dom jest sygnifikatorem ojca).

Będąc piątym domem od piątego domu jest też domem dzieci. To jest też dom pomyślności Bhagya. Jeśli Słońce w horoskopie jest wychwalone czli w tej sytuacji będzie Znak Lwa Lwem i Słońce jako władca Lagna będzie w ten sposób w dziewiątym domu, obdarzy WłH doskonałym usposobieniem.

W przypadku kiedy będzie w znaku i znajdzie się we własnym znaku Znak Lwa Lwie jako władca domu w wygeneruje potężną Raja Yogę, wtedy wszystkie dobre skutki domu będą zwiększone.

WłH będzie pobłogosławiony żoną i dziećmi, będzie bardzo szczęśliwy i wspaniale prosperujący, posiada wielką wiarę, zwróci uwagę nauczyciela i Boga a jego ojciec będzie dobrze sytuowany i będzie długo żył.

Szkodliwy wpływ na Słońce i w konsekwencji też na dziewiąty dom nie tylko niekorzystnie oddziałuje na długowieczność ojca ale też na inne znaczenia tego domu.

Wpływ korzystnych planet zmniejszy szkodliwe skutki. Pozytywnym jest fakt, że Słońce mimo iż jest szkodliwe jest planetą w gunie sattva.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo