Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Słońce w XII

Przytłumiona możność bycia raczej działa się z ukrycia.

A więc mile są widziane - służby mniej eksponowane.

Gdzie niechętne są aspekty - tam w skłonnościach są defekty.

Częściej też nawala zdrowie - więc się wzywa pogotowie.

Wesoły Horoskop - Leszek Szuman

Słońce w XII

WłH zmarnuje pieniądze na niekorzystne działania i osiągnie niekorzystne rezultaty w dążeniu do swoich celów. Będzie grzeszny i stratci swoje bogactwo. WłH będzie oskarżony o zabijanie krów przez Yamaraja. Będzie żył daleko od swojego rodzinnego domu.

Jeśli Słońce będzie w Koniunkcja koniunkcji z silną i pomyślną planetą czy planetami, WłH ucieszy się błogosławieństwami Boga.

WłH też ucieszy się komfortami w łóżku (seksualnymi przyjemnościami). Jeśli Słońce będzie wraz z niekorzystną WłH ponosi wydatki i jest pozbawiony komfortów w łóżku.

Jeśli Słońce będzie w Koniunkcja z władcą domu WłH doświadczy w życiu cierpienia przez choroby skóry ale wyzdrowieje, jeśli aspektuje korzystna planeta.

Obecność Słońca w też stworzy grzeszną osobę i będzie powodować rozdrażnienie chorobami, na które WłH będzie cierpieć.

dom to dom dusthana (niekorzystny). Ważne znaczenia tego domu mogą zostać sprawdzone kiedy dom jest zajęty przez szkodliwą planetę. Słońce w da tylko niepomyślne skutki opisane powyżej. Skutki nie będą tak niepomyślne jeśli w znajdzie się planeta korzystna, która zniweluje zło.

Jeśli Słońce będzie we własnym znaku - Znak Lwa Lwie skutki będą dobre i korzystne. Taki układ może stworzyć Rajayoga Vipreet.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo