Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Wenus w IX

Jeśli Wenus w horoskopie zajmie miejsce w dziewiąty domu, WłH będzie religijny, poświęci się medytacji i wykona religijne obrządki, będzie miał bardzo pomyślne znaki na stopach (lotos, łuk, koncha, itp), ucieszy się wszelkim rodzajem komfortów i będzie pobłogosławiony dziećmi. Ojciec WłH będzie długowieczny.

Jeśli Wenus będzie w Koniunkcja albo aspektowana przez szkodliwe może nastąpić strata ojca we wczesnym okresie życia WłH. Jeśli Wenus jest złączona albo aspektowana przez szkodliwe, albo jest w domu niekorzystnym albo jest w osłabieniu, nastąpi strata bogactwa a WłH będzie miał niedozwolone kontakty z żoną nauczyciela.

Jeśli Wenus jest złączona albo aspektowana przez korzystne albo jest we własnym znaku albo w podniesieniu, WłH cieszy się wysoką pomyślnością - utworzona jest w horoskopie Raja Yoga.

Jeśli Wenus jest złączona z władcą czwarty albo sziódmy domu, WłH będzie nadzwyczaj szczęśliwy i cieszy się komfortami wszelkiego rodzaju (pojazdy, podróże, piękne stroje, ozdoby).

dziewiąty dom jest najbardziej pomyślnym domem. Kiedy wielka korzystna zajmuje w nim miejsce, wszystkie dobre znaczenia tego domu staną się owocujące. Skutki staną się korzystniejszy kiedy Wenus jest w Koniunkcja lub aspektowana przez korzystne i jest we własnym znaku albo w podniesieniu.

  Bardzo potężne yogi Dhana zostaną utworzone kiedy:
 • Wenus jest we własnym znaku, Byku Znak Byka, będzie Panną Znak Panny a Wenus będzie w dziewiąty domu jako władca drugi
 • Wenus we własnym znaku Wadze Znak Wagi, będzie Wodnik Znak Wodnika a Wenus będzie w dziewiąty jako władca czwarty i dziewiąty domu
 • Jeżeli w horoskopie Wenus znajdzie się we własnym znaku a władca dziewiąty domu będzie w dziewiąty, układ taki da początek wybitnej yodze Radży, sprawiającej, że WłH staje się bardzo bogaty, wysoce szanowany i sławny.

  WłH opisany w Brihat Jataka będzie pobożny i filozoficzny.

  WłH Phaldeepika - WłH uzyskuje korzyści w życiu dzięki przysłudze króla (rządu). WłH ucieszy się szczęściem dzięki żonie, dzieciom i przyjaciołom.

  WłH w Saravali będzie miał mocną konstytucję cielesną. Nabędzie wielkie bogactwo, będzie hojny i szczęśliwy dzięki żonie i przyjaciołom. WłH poświęca się gościom, nauczycielowi i Bogu.

  WłH Chamatkar Chintamani będzie dobrze prosperującym lichwiarzem, posiądzie szczęście dzięki braciom (jako aspekt Wenus i trzeci domu). WłH będzie żył bardzo wygodnie i szczęśliwie.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal