Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Wenus w X

images/Cyfry_rzymskie/X.png

Wenus stojąc na zenicie – dyskontuje się sowicie.

Lecz zły kąt iluzoryczny – amor bywa chaotyczny.

Leszk Szuman - Wesoły Horoskop

Wenus w X

Jeśli Wenus w horoskopie znajdzie się w dziesiąty domu, WłH będzie pełny sławy...

Jeśli Wenus jest w Koniunkcja albo aspektowana przez szkodliwe, WłH będzie miał trudności i przeszkody w przedsięwzięciach.

Jeśli Wenus będzie złączona z Merkurym , Jowiszem i Księżycem , WłH ucieszy się komfortami typu: pojazdy, podróże. Wykona wiele rodzajów religijnych obrządków, ucieszy się szeroką reputacją w świecie, oraz wieloma yogami Radży: będzie bogaty, tradycyjny i sławny, będzie bardzo szczęśliwy i rozmowny.

Wenus daje bardzo korzystne skutki pod względem znaczeń tego domu, pod warunkiem, że nie zostaje dotknięta. Skutki będą daleko bardziej korzystne kiedy Wenus otrzymuje towarzystwo trzech korzystnych - Jowisza, Merkurego i Księżyca.

Wszystkie skutki są logiczne i związane ze znaczeniami dziesiąty domu. Ponieważ Panna Znak Panny, Koziorożec Znak Koziorozca i początek Wodnika Znak Wodnika sprawia, że Wenus będzie dziesiąty jako władca drugi i dziewiąty, piąty i dziesiąty czwarty i dziewiąty kolejno.

W Raku Znak Raka , Wenus będzie dziesiąty jako władca czwarty i jedenasty. Te układy dają początek bardzo potężnym yogom Dhana.

Kiedy Wenus jest umieszczona w domu dziesiąty w jej własnym znaku (władca dziesiąty w domu dziesiąty), utworzona zostaje wybitna Raja yoga, przyznając wielkie bogactwo, tytuły i sławę.

Wenus w dziesiątym jest w Kendra do . Oddziaływanie Wenus we własnym znaku albo w podniesieniu tworzy yogę Malavya. Korzystna planeta znajdując się w dziesiąty domu od też daje początek jodze Amala, skutkiem czego dana osoba osiągnie sławę i reputację. Jej charakter będzie nieskazitelny i doprowadzi do dobrego prosperowania w życiu.

WłH opisany w Brihat Jataka będzie bogaty.

WłH w Phaldeepika będzie cnotliwy, posiada szczęście dzięki przyjaciołom, jest szanowany i osiąga wysoki stan, dobre imię i sławę.

WłH z Saravali osiągnie dzięki wysiłkowi szczęście, imię, sławę, honory i dobrą reputację.

WłH z Chamatkar Chintamani zarobi bogactwo dzięki czynnościom związanym z religią.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal