Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

Wenus w I

images/Cyfry_rzymskie/I.png

Wenus mila i pogodna – bywa próżna i wygodna.

Jedna w zmysłach celu szuka – drugą znów zajmuje sztuka.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

Wenus w I

Jeśli Wenus będzie w domu - , WłH będzie biegły w matematyce. Będzie kochany przez żonę, uwielbia ozdoby, modne, piękne ubrania. Będzie lubiany przez kobiety, bogaty i uczony.

Jeśli Wenus będzie w Koniunkcja z korzystnymi, WłH będzie miał ciało świecące jak złoto i nosił będzie na nim wiele ozdób.

Jeśli Wenus będzie złączona lub aspektowana przez szkodliwe albo będzie w znaku osłabienia - Pannie Znak Panny, WłH będzie złodziejem i oszustem, będzie cierpiał na reumatyczne i śluzowe choroby.

Jeśli władca domu będzie złączony z Rahu WłH ucierpi na choroby związane z elementem wody. Jeśli Wenus jest w a dom jest zajęty przez korzystne planety, WłH będzie posiadał słonie (pojazdy) i cieszy się wielką pomyślnością.

Jeśli Wenus będzie we własnym znaku (Byku Znak Byka lub Wadze Znak Wagi), WłH cieszy się wpływem Raja Yogi (wielkim imieniem, sławą i bogactwem). Jeśli Wenus jest władczynią , albo domu albo jest słaba, WłH nie będzie miał stałego partnera, jego los również będzie się zmienny.

Skutki są logiczne i związane z sygnifikacjami Wenus oraz domu. Jeśli Wenus włada , czy domem, WłH cierpi przez złe skutki. Mogą one zostać zmniejszone, jeśli Wenus jest w , jako władczyni domu. Także kiedy Wenus władać będzie albo domem.

Kiedy będzie władała albo domem, czyli władczynią będzie w domu, w jej własnym znaku - Wadze Znak Wagi lub Byku Znak Byka skutki poprzez korzystne położenie zwyciężą skutki czy domu.

Jeśli Wenus będzie we własnym znaku - Byku Znak Byka albo Wadze Znak Wagi, WłH cieszy się wpływem Raja Yogi, ponieważ Panna Znak Panny, Koziorożec Znak Koziorozca i początek Wodnika Znak Wodnika, daje Wenus karaka yogę, będąc władczynią i domu, władczynią i domu czy władczynią i domu, kolejno.

Wenus w udowodni ogromnie korzystny wpływ WłH i przyniesie mu dobre imię, sławę, bogactwo, pojazdy czy podróże oraz wszelkie komforty. Jeśli Wenus w (Lagna Kendra ) jest w znaku Byka Znak Byka albo Wadze Znak Wagi albo w podniesieniu tworzy się yoga Malavya (Pancha Mahapurusha Yoga), skutkami której będzie to, że osoba będzie miała dobrze rozwiniętą sylwetkę, będzie silna, bogata, szczęśliwa, pobłogosławiona dziećmi oraz żoną, WłH posiadał będzie pojazdy, podróżuje, jest zmysłowy i sławny oraz uczony.

Osoba opisana w Brihat Jataka jest wykwalifikowana w romansach i jest szczęśliwa.

WłH opisany w Phaldeepika ma atrakcyjne ciało, urocze oczy i jest szczęśliwy oraz długo żyje.

WłH z Saravali będzie przystojny, szczęśliwy i długowieczny, będzie lubiany przez kobiety.

WłH z Chamatkar Chintamani ma atrakcyjne ciało i lubi towarzystwo szlachetnych osób, będzie posiadał odpowiednie cechy aby towarzyszyć pięknym kobietom, wykonuje pobożne czyny i cieszy się komfortami wysokiej klasy.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo