Wenus w IV

images/Cyfry_rzymskie/IV.png

Wenus czwartym domu.

Wenus w IV

Willa, luksus, piękne meble – i kultury wyższe szczeble.
Z forsy robi się użytek aby nas otaczał zbytek.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Wenus jest w czwartym domu sprawia, że Właściciel horoskopu będzie przystojny, inteligentny, posiada szczęście dzięki braciom, będzie szczęśliwy i łatwo wybacza.

W 30 roku życia nabywa pojazdy lub wybiera się w podróż. Właściciel horoskopu posiada obfitość mleka. Jeśli władca czwartego domu będzie silny Właściciel horoskopu będzie posiadał konie, palankin i złoto itp. (teraz to: pojazdy, podróże, pieniądze). Jeśli władca czwartego domu, jest złączony ze szkodliwymi, jest w niekorzystnym domu albo domu jego wroga lub jest osłabiony albo jest w inny sposób osłabiony, Właściciel horoskopu nie będzie posiadał własności ziemskich czy też pojazdów lub nie będzie podróżował.

Jego matka znajdzie się w nieszczęściu a Właściciel horoskopu będzie posiadał niedozwolone kontakty z kobietami innymi niż jego żona. Rozmieszczenie Wenus w czwartym będzie korzystne dla Właściciela horoskopu pod względem znaczeń czwartego domu jeśli władca czwartego będzie dobrze umieszczony. W czwartym domu Wenus będzie w Kendra do Lagna.

Jej działanie we własnym znaku albo w znaku podniesienia da początek yodze Malavya. Umieszczenie Wenus w Pannie, Koziorożcu i początku Wodnika udowodni bardzo korzystne wpływy, ponieważ Wenus będzie czwarta jako władca 2 i 9, 5 i 10 oraz 4 i 9 kolejno. Te układy dadzą początek potężnym yogom Dhana. Osoba Brihat Jataka będzie szczęśliwa. Właściciel horoskopu Phaldeepika będzie posiadał dobre pojazdy, będzie podróżował, ma piękny dom, ozdoby, ubrania i artykuły perfumeryjne. Właściciel horoskopu Saravali ma szczęście dzięki relacjom z przyjaciółmi, posiada pojazdy i dom jest także przystojny i hojny. Właściciel horoskopu Chamatkar Chintamani będzie posiadał wyższą pozycję. Właściciel horoskopu dostanie wiele prezentów od zwolenników, zaopiekuje się matką od wczesnego okresu życia.

0
0
0
s2sdefault