Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Wenus w IV

images/Cyfry_rzymskie/IV.png

Willa, luksus, piękne meble – i kultury wyższe szczeble.

Z forsy robi się użytek aby nas otaczał zbytek.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

Wenus w IV

Jeśli Wenus jest w czwarty domu sprawi, że WłH będzie przystojny, inteligentny, będzie szczęśliwy dzięki braciom, łatwo wybacza.

W 30 roku życia nabywa pojazdy lub wybierze się w podróż.

WłH nie braknie komfortów materialnych. Jeśli władca czwarty domu będzie silny WłH będzie posiadał konie, palankin i złoto itp. (w obecnyjch czasach można porównać to do: pojazdów, podróży, pieniędzy).

Jeśli władca czwarty domu, jest w Koniunkcja ze szkodliwymi planetami, jest w niekorzystnym domu albo domu jego wroga lub jest osłabiony albo jest w inny sposób słaby, WłH nie będzie posiadał własności ziemskich czy też pojazdów lub nie będzie podróżował.

Jego matka znajdzie się w nieszczęściu a WłH będzie posiadał niedozwolone kontakty z kobietami innymi niż jego żona.

Pozycja Wenus w czwarty domu będzie korzystna dla WłH pod względem znaczeń czwarty domu jeśli władca czwarty domu będzie dobrze umieszczony. W czwarty domu Wenus będzie w Kendra z .

Jej działanie we własnym znaku albo w znaku podniesienia da początek yodze Malavya.

Umieszczenie Wenus w Pannie Znak Panny, Koziorożcu Znak Koziorozca i początku Wodnika Znak Wodnika udowodni bardzo korzystne wpływy, ponieważ Wenus będzie czwarta jako władca drugi i dziewiąty, piąty i dziesiąty oraz czwarty i dziewiąty kolejno. Te układy dadzą początek potężnej Dhana Yodze.

Osoba Brihat Jataka będzie szczęśliwa.

WłH Phaldeepika będzie posiadał dobre pojazdy, będzie podróżował, ma piękny dom, ozdoby, ubrania i artykuły perfumeryjne.

WłH Saravali ma szczęście dzięki relacjom z przyjaciółmi, posiada pojazdy i dom; jest także przystojny i hojny.

WłH Chamatkar Chintamani będzie posiadał wysoką pozycję. Otrzyma w życiu wiele prezentów od swoich zwolenników, zaopiekuje się matką od wczesnego okresu życia.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal