Odwiedza nas 156 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Byk i Pani Skorpion

Dobór seksualny dość harmonijny, lecz wygasający wcześniej niż w innych zestawieniach. Oboje często prześladuje uczucie zazdrości, nie zawsze uzasadnione. Prowadzi to do awantur i niesnasek. Więzy duchowe słabe z powodu odrębnych zainteresowań. Harmonia między obojgiem trudna do urzeczywistnienia. Pani Skorpion bystra, agresywna, szybko reaguje na wszystko. We współżyciu dość trudna. Byk znów uparty, nieco małostkowy. W zasadzie spokojny i zgodny. Pieniądze są tym dobrem, o które pan Byk zawsze będzie zabiegał i które zawsze będą istotnym i zakulisowym celem jego życia. Co prawda same przez się szczęścia nie dają, ale czy można być szczęśliwym, gdy pusto w kieszeni? Przy pewnych obustronnych ustępstwach jakoś można żyć. Takiego zdania jest także profesor Jung, przyznający partnerom 3 punkty.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

  • Start...
enfrdeitptrues

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo