Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Antar Dasa Ketu w Dasa Saturna

  • Złe efekty, takie jak: strata pozycji, niebezpieczeństwo, ubóstwo, strapienie, podróże do obcych krajów itd, to skutki Antar Dasha Ketu w Dasha Śani, nawet jeśli Ketu jest w podniesieniu, we własnym, w korzystnym Raśi lub w Kendra czy Trikona lub jeżeli Ketu jest złączony lub otrzymuje Drishti od benefików.

  • Jeżeli Ketu będzie aspektowany przez władcę Lagna, nastąpi zysk, bogactwo i zadowolenie oraz kąpiele w świętych miejscach i odwiedziny w świątyni w początku Antar Dasha.

  • Zysk siły fizycznej oraz odwagi, wielkie plany, spotkania z królem (wysocy dostojnicy rządu, prezydent, premier, gubernator, ministrowie), wszelkiego rodzaje zadowolenie, będą doświadczane, jeżeli Ketu będzie w:

  1. Kendra

  2. Trikona

  3. 3. lub 11. od władcy Dasha

  • Strach przed przedwczesną śmiercią, złe pożywienie, zimna gorączka, biegunka, rany, niebezpieczeństwo spowodowane przez złodziei, oddzielenie od żony i dzieci itd, będą skutkami, Ketu w Randhr lub Vyaya od Lagna lub od władcy Dasha.

  • Problemy z ciałem wystąpią jeżeli Ketu będzie w Dhan lub Yuvati.

Ulgę od powyższych złych efektów i odzyskanie zadowolenia z życia przez względy Ketu da ofiarowanie kozła w akcie dobroczynnym.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo