Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

Antar Dasa Wenus w Dasa Saturna

 • Efekty takie jak małżeństwo, narodziny syna, zysk, bogactwo, zdrowie, pomyślność w rodzinie, zdobycie królestwa, zadowolenie przez względy króla, honory, zysk, nabywanie ozdób, ubrań, pojazdów i innych pożądanych przedmiotów to skutki Antar Dasha Śukra w Dasha Śani, jeżeli Śukra jest w:

 1. Kendra

 2. Trikona

 3. Labh

 4. złączona lub otrzymująca Drishti od benefików

 • Jeżeli podczas okresu Antar Dasha Śukra Guru jest życzliwy w tranzycie, będzie świt losu i wzrost bogactwa. Jeżeli Śani będzie życzliwy w tranzycie spowoduje Raja Yogę lub osiągnięcie Yog Triya Siddhi.

 • Strata żony, pozycji, umysłowa agonia, kłótnie, złe relacje itd.. to skutki, Śukra:

 1. w upadku w Raśi

 2. spalona

 3. w Ari

 4. Randhr

 5. Vyaya

 • Spełnienie ambicji przez względy króla, dobroczynność, religijne obrządki, zainteresowanie nauką Shastras, komponowanie poematów, zainteresowanie Vedantą itd, słuchanie Puran, szczęście dzięki żonie i dzieciom to skutki Śukra w Dharm, Labh lub Kendra od władcy Dasha.

 • Problemy z oczami, gorączka, utrata dobrego zachowania, problemy z zębami, choroby serca, ból w rękach, niebezpieczeństwo utonięcia lub upadku z drzewa, antagonizm w relacjach z urzędnikami rządu i braćmi, to pochodne pozycji Śukr w 6., 8. lub 12. od władcy Dasha.

 • Cielesne problemy ukaże Śukra jako władca Dhan lub Yuvati.

Odzyskanie zadowolenia i dobrego zdrowia przez względy Bogini Durgi to ofiary dobroczynne.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo