Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.

Antar Dasa Jowisza w Dasa Saturna

 • Sukces, pomyślność w rodzinie, zysk, podróże, nabycie pojazdów, ozdób i ubrań dzięki względom króla, szacunek, oddanie bóstwom, towarzystwo światłych osób, szczęście dzięki żonie i dzieciom itd, to skutki Antar Dasha Guru w Dasha Śani, jeżeli Guru jest w:

 1. Kendra

 2. Trikona

 3. Guru będzie z władcą Lagna

 4. Guru jest w jego własnym Raśi

 5. Guru w podniesieniu w Raśi

 • Śmierć bliskich osób, strata bogactwa, antagonizm między Właścicielem Horoskopu a urzędnikami rządowymi, niepowodzenie w projektach, podróże do obcych ziem, dolegliwości, choroby, takie jak, trąd itd, to skutki Guru:

 1. w upadku w Raśi

 2. związanego z malefikami

 3. w Ari

 4. w Sahaj

 5. w Vyaya

 • Bogactwo i chluba, szczęście żony, zyski dzięki królowi, komfort, dobre jedzenie i ubranie, religijne skłonności, dobre imię i sława w kraju, zainteresowanie Vedami i Vedantą, religijne ofiary, dobroczynność, jeżeli Guru jest w 5., 9., 11., 2. lub Kendra od władcy Dasha.

 • Antagonizm między Właścicielem Horoskopu a krewnymi, umysłowa agonia, kłótnie, strata pozycji, strata w przedsięwzięciach, strata bogactwa, w wyniku grzywny lub niekorzystny wyrok sądu, strapienie, uwięzienie żony i syna to skutki występujące kiedy Guru jest słaby i znajduje się w 6., 8. lub 12. od władcy Dasha.

 • Fizyczne strapienie, agonia, śmierć właściciela horoskopu lub członka rodziny, są skutkami Guru znajdującego się w Dhan lub jako władcy Yuvati.

Zaradcze środki aby otrzymać ulgę z powyższych złych efektów to recytacja Shiva Sahasranam i ofiary ze złota oraz dobroczynność.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo