Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Szósty dom - Ari bhava

Szósty dom - Ari bhava.

Tags: Bhavas, Domy, Ari bhava, Szósty dom

Szósty dom - Ari bhava

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

vranadikan śatrumścaiva matulantakaśankanam
shashthabhavannirikshayet capi sapatnimataram

matula, wujek ze strony matki; antaka - koniec i śmierć; śankanam - wątpliwości; śatrum - wrogowie; jak również caiva; vrana - zranienia, wrzód, guz, choroby skóry; adikan; sapatnimataram - krok - matka; capi - jak również; shashthabhavannirikshayet - rozważać; od szóstego bhava.


6 dom wskazuje wujka ze strony matki, rozważania o śmierci, wrogów, choroby skóry, matkę. 6 bhava razem z 3, 10 i 11 jest Upachaya. Jest domem wzrostu i pracy. 6 jest też domem wynagrodzenia za pracę na zasadzie Tanau Tanah Danda Hara (6 i 11 (Tanau Tanah to 6 do 6). 6 jest 3 od 4, który jest domem matki, dlatego znajdujemy w znaczeniach wujków ze strony matki. 6 jest domem wrogów. Siła i słabość wroga określona jest w tym domu. Słaby albo osłabiony władca 6 wskazuje, że nieprzyjaciel jest słaby i może zostać pokonany. Jednakże pokonanie wroga następuje tylko za sprawą silnego siódmego domu.


6 jest też domem służby. Określa, czy osoba jest karmayogi, czy osoba służy, czy prowadzi interes (w jakim sensie i okolicznościach). Aby określić karmę Właściciela Horoskopu należy uważnie rozpatrzyć 6 dom oraz 10 i 3 od niego (zasada Bhavatbhavam). Saturn - Shani - władca robotników będzie sprowadzał nieszczęście na 6 dom. 6 to też 2 od 5 domu, który jest domem dzieci. Podtrzymuje życie dziecka w ten sposób, że karmicznie determinuje rodzaj pokarmu, który WłH preferuje i także ukazuje zwyczaje związane z pożywieniem i typ tego pokarmu. 6 dom wskazuje służących, czy osoba pracuje, czy otrzymuje rezultaty od służących. Również wierność i moralność służących może być rozważana biorąc pod uwagę 6 dom.

Drukuj E-mail

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo