Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Dwunasty dom - Vyaya bhava

Dwunasty dom - Vyaya bhava.

Tags: Bhavas, Domy, Vyaya bhava, Dwunasty dom

Dwunasty dom Vyaya bhava

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Jeżeli korzystna planeta zajmuje Vyaya Bhava wraz z władcą tego domu lub planeta tam rezydująca znajduje sie w podniesieniu lub jest korzystna z natury WłH odniesie duże zyski podejmując trafne decyzje w handlu. Będzie posiadał piękne domy i łóżka i będzie obdarzony pachnącymi artykułami i przyjemnościami.

 

Jeśli Księżyc będzie władcą Vyaya i znajdzie się w podniesieniu albo będzie we własnym znaku lub też we własnym znaku w D-9 Navamsa albo w Labh czy Dharm lub też Putr Bhava w znaku i Navamsie Właściciel Horoskopu będzie dostojny, uczony będzie cieszył się pięknymi ubraniami i ozdobami.

A jeśli Pan Vyaya jest w Ari albo Randhr Bhava czy też znajdzie się w znaku wrogim w Navamsie, w osłabieniu w Navamsie albo w Randhr Bhava w Navamsie będzie pozbawiony szczęścia przez żonę, będzie zaniepokojony przez wydatki i będzie pozbawiony ogólnego szczęścia.

Jeśli będzie w kącie albo trójcy Właściciel Horoskopu wejdzie w związek małżeński.

Skutki Tanu Bhava, Sahaj lub innych Bhavas można rozpatrywać także w następujący sposób: kiedy planety umieszczone są w widocznej połowie Zodiaku dadzą wyraźne skutki a w niewidocznej połowie przyznają ukryte skutki.

Jeśli Rahu będzie w Vyaya wraz z Marsem, Saturnem i Słońcem Właściciel Horoskopu uda się do diabła. Podobny skutek zdarzy się jeśli Pan Vyaya będzie ze Słońcem.
Jeśli we Vyaya znajdzie się korzystna planeta a jego Pan jest wysoki albo yuti (w koniunkcji) albo otrzymuje Drishti od korzystnej WłH osiągnie wyzwolenie.
WłH będzie wędrował z kraju do kraju jeśli Pan Vyaya i Vyaya Bhava będą z niekorzystną i Pan Vyaya da Drishti albo otrzymuje Drishti od niekorzystnej.
WłH podróżował będzie po jego własnym kraju jeśli Pan Vyaya i Vyaya Bhava będą z korzystną i Pan Vyaya daje Drishti albo otrzymuje Drishti od korzystnej.
Zarobek przez grzeszne czyny: jeśli Vyaya będzie zajęty przez Saturna albo Marsa i nie otrzyma Drishti od korzystnej.
Jeśli Pan Lagna jest we Vyaya a Pan Vyaya jest w Lagna z Wenus WłH wydatki skieruje na religijne cele.

 

Drukuj E-mail

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo