Dwunasty dom - Vyaya bhava

Dwunasty dom - Vyaya bhava.

Dwunasty dom Vyaya bhava

Jeżeli korzystna planeta zajmuje Vyaya Bhava wraz z władcą tego domu lub planeta tam rezydująca znajduje sie w podniesieniu lub jest korzystna z natury WłH odniesie duże zyski podejmując trafne decyzje w handlu. Będzie posiadał pięknie wyposażone domy. Nie będzie mu brakować materialnych przyjemności.

Jeśli Księżyc będzie władcą Vyaya i znajdzie się w podniesieniu albo będzie we własnym znaku lub też we własnym znaku w Navamsa - D-9 albo w Labh czy Dharm lub Putr Bhava w znaku i Navamsie WłH będzie dostojny, uczony będzie cieszył się pięknymi ubraniami i ozdobami.

A jeśli władca Vyaya jest w Ari albo Randhr Bhava czy też znajdzie się w znaku wrogim w Navamsie, w osłabieniu w Navamsie albo w Randhr Bhava w Navamsie będzie pozbawiony szczęścia przez żonę, będzie zaniepokojony przez nadmierne wydatki i ogólnie będzie pozbawiony szczęścia.

Jeśli władca domu będzie w Kwadratura kącie albo Trygon trójcy WłH bez problemów wejdzie w związek małżeński.

Skutki Tanu Bhava, Sahaj lub innych Bhavas można rozpatrywać także w następujący sposób: kiedy planety umieszczone są w widocznej połowie Zodiaku dadzą wyraźne skutki a w niewidocznej połowie przyznają ukryte skutki.

Jeśli Rahu będzie we Vyaya wraz z Marsem, Saturnem i Słońcem WłH uda się do diabła. Podobny skutek zdarzy się jeśli władca Vyaya będzie ze Słońcem.

Jeśli we Vyaya znajdzie się korzystna planeta a władca tego domu jest wysoki albo yuti Koniunkcja - w koniunkcji albo otrzymuje Drishti od korzystnej WłH osiągnie wyzwolenie.

WłH będzie wędrował z kraju do kraju jeśli władca Vyaya i Vyaya Bhava będą z niekorzystną i władca Vyaya rzuci Drishti albo otrzymuje Drishti od niekorzystnej.

WłH podróżował będzie po jego własnym kraju jeśli władca Vyaya i Vyaya Bhava będą z korzystną i władca Vyaya daje Drishti albo otrzymuje Drishti od korzystnej.

Zarobek przez grzeszne czyny: jeśli Vyaya będzie zajęty przez Saturna albo Marsa i nie otrzyma Drishti od korzystnej.

Jeśli władca - Lagna jest we Vyaya a władca Vyaya jest w Lagna z Wenus WłH swoje wydatki skieruje na cele religijne.

0
0
0
s2sdefault