Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

MARS W DOMACH

images/Planety/mars.png

Mars w domach.

Tags: Mars w domach, Mars, Mangal

Mars w I

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Z niewiadomej nam przyczyny – Mars ma tutaj coś z Horpyny.
Siła i zdecydowanie podkreślają jego zdanie.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

 

WłH będzie okrutny, silny, głupi, gniewny, ognistego temperamentu, będzie nadzwyczajnie odróżniał się  swym zachowaniem, bogaty, niestały i cierpi na rzadkie choroby, często dotykają go zaburzenia psychiczne.

WłH będzie niegodziwego usposobienia. Jeśli Mars jest w jego własnych znakach (Baranie albo Skorpionie albo jest wysoki w Koziorożcu), WłH będzie zdrowy i silnej konstytucji i otrzyma honory od rządu poprawiając jego reputację. WłH też długo będzie żył.

Jeśli Mars jest wraz ze szkodliwymi planetami albo wrogą planetą, WłH krótko będzie żył, ma mało dzieci, ma brzydkie cechy cielesne i cierpi na choroby i bóle reumatyczne. Jeśli Mars będzie wychwalony w ASC, WłH jest bogaty i lubiany. Jeśli Mars jest łączony albo aspektowany przez szkodliwe albo jest w znaku wroga, WłH będzie cierpiał na choroby oczu.

Mars jest gorącą, suchą, okrutną i szkodliwą planetą. WłH może być kłótliwy i agresywny. Kiedy WłH traci panowanie nad sobą zapomina kto ma rację a co jest nieprawe.

Jeśli Mars jest wychwalony daje dobre zdrowie, silne ciało, honory od rządu, dobrą reputację, bogactwo i wysokie wykształcenie. Kiedy Mars jest w jednym z jego dwóch znaków albo jest wysoki kiedy będąc umieszczony w ASC jest utworzona Yoga Ruchaka (jedna z yóg Panchamahapurusha). Osoba z yogą Ruchaka będzie miała silną budowę ciała, będzie sławna, dobrze doświadczona w wiedzy, będzie królem albo równa królowi, WH będzie miał rumianą cerę, atrakcyjne ciało, charytatywne usposobienie, będzie długo żył i zostanie liderem, szefem czy dowódcą armii. Jeśli będzie zły wpływ na Marsa WłH wycierpi na choroby oczu czy też na reumatyczne dolegliwości, ponieważ Mars zniszczy dużo witalności. WłH będzie miał mało dzieci.

Drukuj E-mail

0
0
0
s2sdefault

Mars w II

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Mars przejawia często żądze – by w kieszeni mieć pieniądze,
Ale forsa tu nie zwleka – jak na złość od nas ucieka.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Mars będzie w drugim domu Właściciel horoskopu nie będzie wykształcony ale zyska bogactwo.

Jeśli Mars będzie z panem szóstego domu WłH wycierpi na choroby oczu, takie jak katarakta, wady wzroku, ślepotę. Wyzdrowieje z tych chorób jeśli powyższe połączenie jest aspektowane przez korzystne (Jowisza albo Wenus).

Jeśli Mars jest w jednym z jego dwóch znaków, mianowicie Baranie albo Skorpionie albo jest w Koziorożcu WłH będzie zdrowy, wykształcony i ma dobry wzrok. Jeśli Mars będzie wraz z szkodliwymi, będzie w domu szkodliwego albo będzie aspektowany przez szkodliwe, WłH będzie cierpiał z powodu powyżej opisanych problemów.

W Koziorożcu, Strzelec będzie wschodzący i będzie podnosił do godności władcę 5, będzie wysoki w drugim. To będzie potężna Dhanayoga i WłH będzie bardzo bogaty i wysoce inteligentny, będzie pobłogosławiony dziećmi.

Drukuj E-mail

0
0
0
s2sdefault

Mars w III

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Mars uparty, samowolny – do ukrytej walki zdolny.
Familianci, bracia, ciotki – uwierają jak nagniotki.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Mars będzie w trzecim domu Właściciel horoskopu nie będzie posiadał młodszych braci ani sióstr lub ich liczba jest na prawdę symboliczna a żona WłH będzie nieciekawego charakteru. Nie zdarzy się to jeśli Mars jest aspektowany przez korzystne, wręcz finansowo zyska.

Jeśli Mars będzie złączony z Rahu albo Ketu, WłH będzie miał towarzystwo prostytutek. WłH ma nieprzyjazne relacje z braćmi i staje wobec trudności z tej przyczyny. Jego żona będzie miała dobrze ukształtowane ciało. Mars jest złączony albo aspektowany przez niekorzystne, WłH wycierpi przez stratę rodzeństwa.

Jeśli Mars będzie w jego własnym znaku (Baranie albo Skorpionie) albo będzie w jego znaku podniesienia (Koziorożec), bracia będą długowieczni a WłH będzie odważny. WłH udowodni w pełni swoje walory na polu bitwy. Jeśli Mars zajmie przyjazny dom WłH będzie odważny.

Drukuj E-mail

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo