Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Koziorożec i Pani Ryba

Trzeźwemu i rzeczowemu Koziorożcowi trudno będzie dogadać się z marzycielską, delikatną, subtelną Rybką, żyjącą trochę ponad poziomy.

Dla Koziorożca istnieją tylko realne fakty, Rybka zaś kieruje się wyczuciem, przeczuciem, intuicją. Często postępuje nielogicznie. Na ogół nie dba o pieniądze. Są to wszystko cechy dla Koziorożca niezrozumiałe.

Co do wzajemnych kontaktów, trzeba wpierw wzbudzić w Rybce uczucie. Który Koziorożec to potrafi?

Kontakty psychiczne obojga są małe, a więc i o inne będzie trudno. A może byłoby lepiej rozejrzeć się za inną partnerką?

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Jowisz w IX

Wzniosłe, budujące zdania – i pobożne poczynania.
Wielu w podróż się udaje – aby poznać obce kraje.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Właściciel horoskopu wykonuje religijne i charytatywne czyny, interesuje się medytacją i jest pobożny oraz bogaty.

WłH wykona religijne obrządki w 35 roku życia. Jego ojciec długo żyje. WłH będzie prawy i darzony szacunkiem oraz zaszczytami. Będzie się także opiekował wieloma ludźmi. Jowisz jako naturalna korzystna ulepsza wszystkie dobre znaczenia tego pomyślnego domu. Najlepsze skutki zamanifestują się jeśli Jowisz jest w jego własnym znaku albo w znaku podniesienia. Jeśli Jowisz jest w jednym z jego własnych znaków, będąc panem 9 w domu 9, stworzy potężną Rajayogę dającą sławę i bogactwo. Jeśli Jowisz będzie w znaku podniesienia (Raku), ASC będzie Skorpion i Jowisz będzie w dziewiątym domu jako pan 2 i 5, stworzy niezmiernie potężną yogę pomyślności i sławy. WłH będzie pobożny i filozoficzny, bogaty, pobłogosławiony sławnymi dziećmi, czci boga, wielbi rodzinę, będzie uczony, przystojny, minister króla albo dowódca armii, lider. WłH będzie ulubieńcem króla i entuzjastą braminów. WłH będzie kochany przez bliskich.
0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo