Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Rak i Pani Panna

Droga pana Raka do serca dziewczyny ze znaku Panny jest dość wyboista. Jej zewnętrzny chłód, rezerwa i brak kokieterii mogą pana Raka łatwo speszyć i zniechęcić. Należy więc podkreślić, że dziewczyna z Panny ma liczne, szczególnie dla Raka atrakcyjne zalety, chociaż nie są one ani efektowne, ani błyskotliwe. Nie rzucają się w oczy, ale przy bliższym poznaniu się, pan Rak potrafi wspaniale ocenić cechy Panny.

Panna jest pod każdym względem dzielna, można na nią liczyć, można na niej polegać. Ani jedno, ani drugie nie ma w sobie nic z charakteru lekkoducha. Oboje do życia podchodzą poważnie, zawsze biorą pod uwagę względy partnera. Przy bliższym poznaniu zaś okaże się, że i temperamentem oboje sobie nieźle odpowiadają. Jeżeli chodzi o problemy rodzinno-domowe, to ich zainteresowania zbiegają się i na tej płaszczyźnie będzie się głównie opierało ich wzajemne zrozumienie.

Oboje delikatni i ustępliwi, wierni sobie domatorzy, pozbawieni wygórowanych pretensji do życia. Zgoda, harmonia i spokój będą dewizą ich wspólnego życia. Profesor Jung jest zdania, że parze tej należy się najwyższa punktacja, czyli piątka. Chyba w zasadzie ma rację.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Antar Dasa Marsa w Dasa Saturna

 • Efekty, takie jak: zadowolenie, zysk, bogactwo, szacunek od króla, zyski, podróże, nabycie pojazdów, ubrań i ozdób, osiągnięcie pozycji Dowódcy Armii, wzrost w rolniczych przedsięwzięciach, bogactwo bydła, konstrukcja nowego domu, szczęście dzięki krewnym, wystąpią od samego początku Antar Dasha Mangala w Dasha Śani, jeżeli Mangal jest:

 1. w podniesieniu

 2. we własnym Raśi

 3. związany z władcą Lagna lub z władcą Dasha

 • Strata bogactwa, niebezpieczeństwo zranienia, niebezpieczeństwa od złodziei, węży, broni, podagry i innych podobnych chorób, strapienia do ojca i braci, kłótnie ze wspólnikami, strata krewnych, złe pożywienie, podróż do obcych ziem, niepotrzebne wydatki itd, jeżeli Mangal jest:

 1. w upadku w Raśi

 2. spalony

 3. w Randhr

 4. w Vyaya

 5. złączony lub otrzymując Drishti od malefików

 • Wielkie strapienie, zależność od innych oraz lęk przed śmiercią, mogą być efektem pozycji Mangal w Dhan lub Yuvati lub Mangala jako władcy Randhr.

Zaradcze środki to Havan i ofiary dobroczynne.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo