Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Panna i Pani Strzelec

Chłodny, zrównoważony i powściągliwy partner ze znaku Panny oraz żywa, ruchliwa, rozmowna Łuczniczka, rzadko siebie rozumieją. Poza tym Panna, chętnie narzucająca partnerce swą wolę, u Łuczniczki napotyka na energiczny sprzeciw.

Towarzyskość Strzelca bywa często przez Pannę interpretowana niewłaściwie. Ciekawe, że kombinację Panny ze Strzelcem spotyka się bardzo rzadko. Może to jakiś instynkt podpowiada ludziom, że ten związek nie byłby właściwy?

Pannie wydaje się często, że pannie Strzelec jakby brakuje kobiecości, iż jest może zbyt samodzielna. Jej znowu zdaje się, iż partner z Panny jest nudnawy i męczący, że jest nastawiony zbyt krytycznie, samowolnie i despotycznie. Przy tym doborze zalecana jest rozwaga.

Profesor. Jung daje tej parze tylko 1 punkt.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Merkury w VII

Rozgarnięta, bystra głowa – gładka, giętka, płynna mowa.
Cechy własne, mówiąc szczerze – chętnie widzi się w partnerze.

Leszek Szuman Wesoły Horoskop

 

 

Jeśli Merkury będzie w siódmym domu Właściciel horoskopu cieszy się szczęściem dzięki matce. WłH posiada szeroką reputację i jest szanowany przez rząd...

Jeśli Merkury w domu 7 jest złączony z korzystnymi WłH posiada pojazdy dobrej klasy i dostaje dobrą żonę. Jeśli władca 7 jest silny WłH posiada tylko jedną żonę. Jeśli władca 7 jest słaby albo znajduje się w szkodliwym domu albo wraz z niekorzystną: Mars, Saturn, Rahu albo Ketu, nastąpi strata żony. W żeńskim horoskopie powyższa pozycja spowoduje stratę męża.

WłH cierpi na choroby skóry lub nie posiada atrakcyjnego wyglądu. Raczej nie będzie wegetarianinem. 

Siódmy dom nie oznacza z natury matki i pojazdów ale będąc 4 do 4 dom sprawy te mogą też zostać rozważone od 7 domu według Bhavam Bhavat.

Merkury w domu 7 będzie w kendra do ASC. Jego pozycja w jego własnym znaku albo w jego znaku podniesienia (Bliźniąt i Panny) da początek yodze Bhadra.

Jeśli Jowisz albo Wenus są łączone z Merkurym w domu 6, 7 albo 8, albo jeśli one rozciągają się w tych trzech domach bez szkodliwego stowarzyszenia, bardzo korzystna yoga znana jako Lagnadhi yoga jest utworzona: osoba Lagnadhi stanie się ministrem, dowódcą albo rządzi (dzielnicą albo prowincją).

WłH posiada wiele żon, będzie dobrze wychowany, długowieczny, cnotliwy i nie posiada wrogów.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo