Odwiedza nas 49 gości oraz 1 użytkownik.

MERKURY W DOMACH

images/Planety/merkury.png

Merkury w domach

Tags: Merkury w domach

Merkury w I

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Bystre, trzeźwe, chłodne myśli – nastawione na korzyści.
Ważne to co jest realne – co konkretne, namacalne.

Leszek Szuman Wesoły Horoskop

 

Jeśli Merkury zajmie pozycję w pierwszym domu (ASC) sprawi, że Właściciel horoskopu będzie wykształcony, wcześnie się ożeni i będzie pobożnym słuchaczem religijnych pism...

Będzie lubił podróżować do wielu miejsc, zwłaszcza świętych miejsc pielgrzymek. Jest skłonny do recytowania mantr i posiada władzę nad wpływem złych duchów. WłH uda się w podróż w 27 roku życia i zgromadzi dzięki temu bogactwo i wiedzę.

Jeśli Merkury jest w koniunkcji albo w domu szkodliwej planety WłH cierpi na choroby (prawdopodobnie choroby skóry), problemy z elementem pitta (ognia) i przepełniony jest zawiścią. Jeśli Merkury jest złączony albo w domu korzystnej utrzyma dobre zdrowie. Jego ciało będzie lśniło jak złoto i cieszył się będzie dobrym zdrowiem.

WłH zainteresuje się badaniem astrologii - wpływów planet na życie. Ma wadę kończyn, jest antagonistycznie nastawiony do władców i cierpi na choroby oczu. W 17 roku życia doświadcza nieprzyjaznych relacji z braćmi i staje się oszustem.

Jeśli Merkury jest w jego znaku podniesienia (Panna) albo w jego własnym znaku (Bliźniętach albo Pannie) będzie miał szczęście ze strony braci. WłH pójdzie do nieba po śmierci. Jeśli Merkury jest złączony albo aspektowany przez szkodliwe albo w jego znaku osłabienia (Ryby) pójdzie do diabła po śmierci. WłH jest pozbawiony seksualnych przyjemności i jest entuzjastą złych bóstw.

Jeśli Merkury będzie wraz ze szkodliwym Saturnem, doświadczy straty wzroku w lewym oku. Jeśli Merkury będzie wraz z panem szóstego albo osłabionej planety, nie sprawi to żadnego kłopotu ale WH będzie grzeszny i poniesie wydatki na nie zasługujące na to osoby. Jeśli Merkury będzie łączony z korzystną WH posiądzie bogactwo i dobry, chodliwy towar.

WłH będzie doświadczony w pracach manualnych i w arytmetyce, jest szczęśliwy i zyskuje sprawność w logice oraz posiada mocne ciało.

Merkury to edukacja, nauka, umysł, logika, astrologia, arytmetyka. Merkury jest planetą korzystną dopóki nie jest złączony w aspekcie ze szkodliwymi planetami. W horoskopie szósty dom jest rozważony jako zły dom (Dusthana) i władca takiego domu nie może przeciwdziałać szkodliwym wpływom swą naturą. Podobnie osłabiona planeta gubi władzę sprawiania dobra. Jeśli Merkury jest w jego własnym znaku albo w jego znaku podniesienia w pierwszym domu (który jest też Lagna Kendra), joga Bhadra ( Panch maha - purusha joga) jest utworzona: Osoba z Bhadra yogą będzie silna, będzie miała wygląd lwa, dobrze rozwiniętą klatkę piersiową, sprawne kończyny, małomówna, pomaga krewnym i sprosta starości. WłH jest słodkim i taktownym rozmówcą i jest długowieczny.

Merkury w pierwszy domu niszczy Arishta (zły skutek długowieczności) spowodowany przez inne planety w horoskopie WłH jest bardzo inteligentny i zarabia na życie pisaniem. Tacy WłH też będą dobrymi lekarzami. Merkury jest zmienną planetą i staje się szkodliwy jeśli jest złączony ze szkodliwymi.

Drukuj E-mail

0
0
0
s2sdefault

Merkury w II

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Trudno wpaść w objęcia nędzy – żyjąc tylko dla pieniędzy.
Lecz gdy aspekt błyska wrogi – krzywe się okażą drogi.

Leszek Szuman Wesoły Horoskop

 

Jeśli Merkury jest w drugim domu Właściciel horoskopu posiada dzieci, będzie rozmowny, dobrze doświadczony w shastrach, zadowolony, bogaty i pełny dobrych cech...

WłH osiągnie rozróżnienie w naukowych ścieżkach w 15 roku życia i zyska finansowo. Jeśli Merkury jest złączony ze szkodliwymi albo jest w domu niekorzystnej planety albo jest w jego znaku osłabienia (Ryby), WłH nie posiądzie zbyt wysokiego wykształcenia.

WłH też cierpi na problemy zdrowotne związane z elementem powietrza. Jeśli Merkury jest złączony albo aspektowany przez korzystne, WłH jest bogaty i wykształcony.

Jeśli Merkury jest złączony albo aspektowany przez Jowisza WłH jest bardzo biegły w matematyce.

Drugi dom jest domem rodziny. Przez wpływ korzystnej na Merkurego WłH posiada dzieci i rodzina będzie powiększać się. Merkury da bardzo korzystne skutki w Byku i Lwie. Skuteczność też będzie w przypadku Bliźniąt, Panny, Strzelca i Ryb. Ponieważ w Bliźniętach ASC Merkury będzie 2 jako władca ASC i 4; Panna wschodząca; Merkury będzie 2 jako władca ASC i 10; Strzelec ASC Merkury będzie 2 jako władca 7 i 10; Ryby ASC Merkury będzie 2 jako władca 4 i 7;Te układy dają początek potężnym yogom Dhana.

Drukuj E-mail

0
0
0
s2sdefault

Merkury w III

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wielu miewa jasną głowę – zabarwienie naukowe.
Pióro, słowa i kontakty – to ogólnie znane fakty.

Leszek Szuman Wesoły Horoskop

 

Jeśli Merkury będzie w trzecim domu WłH ma kilku braci i jest bardzo szczęśliwy. W 15 roku życia Właściciel horoskopu dostaje syna i staje się właścicielem ziemi...

Merkury w trzecim domu umożliwi WH nabycie bogactwa. WłH będzie posiadał dobre cechy moralne lecz będzie nieśmiały.

Jeśli władca trzeciego będzie silny WłH będzie długowieczny i tolerancyjny. Jeśli władca trzeciego będzie słaby bracia będą musieli stawać wobec cierpień.

Jeśli władca trzeciego będzie silny bracia będą długowieczni. Trzeci dom oznacza braci; wpływ korzystnej na Merkurego daje WłH pewną liczbę braci. Jeśli władca trzeciego będzie silny bracia WłH będą długowieczni.

Od trzeciego aspektuje Merkurego dziewiąty dom, który oznacza Shagya, dzieci jak również moralności i pomyślności, W ten sposób WłH posiada dobre cechy, prosperuje dobrze i dostaje dzieci wcześnie.

Trzeci dom będący 8 do 8 domu jest też domem długowieczności. Kiedy Merkury jest w trzecim a pan trzeciego jest silny WłH będzie długowieczny.

Drukuj E-mail

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo