Odwiedza nas 28 gości oraz 1 użytkownik.

WENUS W DOMACH

images/Planety/wenus.png

Wenus w domach

Wenus w I

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wenus mila i pogodna – bywa próżna i wygodna.
Jedna w zmysłach celu szuka – drugą znów zajmuje sztuka.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Wenus będzie w pierwszym domu (wschodzącym znaku - Lagna) Właściciel horoskopu będzie biegły w matematyce. Będzie kochany przez żonę, uwielbia ozdoby, modne, piękne ubrania. Jest lubiany przez kobiety, bogaty i jest uczony. Jeśli Wenus będzie wraz z korzystnymi, Właściciel horoskopu będzie miał ciało świecące jak złoto i nosił będzie na nim wiele ozdób.

Jeśli Wenus będzie złączona lub aspektowana przez szkodliwe albo będzie w znaku osłabienia (Panna), Właściciel horoskopu będzie złodziejem i oszustem, będzie cierpiał na reumatyczne i śluzowe choroby. Jeśli władca pierwszego będzie złączony z Rahu Właściciel horoskopu cierpi na choroby związane z elementem wody. Jeśli Wenus jest w ASC a czwarty dom jest zajęty przez korzystną, Właściciel horoskopu będzie posiadał słonie (pojazdy) i cieszy się wielką pomyślnością. Jeśli Wenus będzie w jego własnym znaku (Byku lub Wadze) Właściciel horoskopu cieszy się wpływem yogi Maharadży (wielkim imieniem, sławą i bogactwem). Jeśli Wenus jest władcą ósmego, szóstego albo dwunastego domu albo jest słaba, Właściciel horoskopu będzie miał dwie żony, jego los będzie się zmieniał.

Skutki są logiczne i związane z sygnifikacjami Wenus oraz pierwszego domu. Jeśli Wenus jest władcą 6, 8 albo 12 domu, Właściciel horoskopu cierpi na złe skutki. Skutki mogą zostać zmniejszone, jeśli Wenus jest w ASC, jako władca 12 domu. Także kiedy Wenus włada 8 albo 6 domem. Kiedy będzie władała 8 albo szóstym domem, którego władca będzie w pierwszym domu, w jego własnym znaku Wadze albo Byku skutki w jego własnym znaku zwyciężą przez skutki z ósmego albo szóstego domu. Jeśli Wenus będzie w jego własnym znaku (Byku albo Wadze) Właściciel horoskopu cieszy się yogą Maharadży, ponieważ Panna, Koziorożec i początek Wodnika, daje Wenus karaka yogi, będąc władcą 2 i 9 domu, władca z 5 i 10 domu i władca z 4 i 9 domu, kolejno.

Wenus w ASC udowodni ogromnie korzystny wpływ Właścicielowi horoskopu i przyniesie mu dobre imię, sławę, bogactwo, pojazdy czy podróże oraz wszelkie komforty. Jeśli Wenus w ASC (Lagna Kendra) jest w znaku Byka albo Wagi albo w podniesieniu tworzy się yoga Malavya (Panch Mahapurusha yoga), skutkami, której będzie to, że osoba będzie miała dobrze rozwiniętą sylwetkę, będzie silna, bogata, szczęśliwa, pobłogosławiona dziećmi oraz żoną, Właściciel horoskopu posiadał będzie pojazdy, podróżuje, jest zmysłowy i sławny oraz uczony.
Osoba opisana w Brihat Jataka jest wykwalifikowana w romansach i jest szczęśliwa.
Właściciel horoskopu z Phaldeepika ma atrakcyjne ciało, urocze oczy i jest szczęśliwy oraz długo żyje.
Właściciel horoskopu z Saravali będzie przystojny, szczęśliwy i długowieczny, będzie lubiany przez kobiety.
Właściciel horoskopu z Chamatkar Chintamani ma atrakcyjne ciało i lubi towarzystwo szlachetnych osób, będzie posiadał odpowiednie cechy aby towarzyszyć pięknym kobietom, wykonuje pobożne czyny i cieszy się komfortami wysokiej klasy.

Drukuj E-mail

0
0
0
s2sdefault

Wenus w II

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

To, co piękne jest na świecie – radbyś kupić swej kobiecie.
Zaś kobieta chodzą słuchy – to co ma, wyda na ciuchy.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Właściciel horoskopu jest bogaty. Posiada dużą rodzinę, nie brakuje mu dobrego jedzenia, ma atrakcyjne oczy, jest pokornej natury, pomocny innym. Otrzyma piękną żonę w 32 roku życia.

Jeśli władca drugiego jest słaby albo zajmuje pozycję w domu 6, 8 albo 12, cierpi na choroby oczu. Jeśli Wenus jest złączona z Księżycem (kiedy władca drugiego jest szósty, ósmy albo dwunasty), Właściciel horoskopu cierpi na ślepotę, zmarnuje swoje bogactwo. Wenus da lepsze skutki, jeśli władca będzie we własnym znaku albo w podniesieniu, w drugim domu.

Kiedy Wenus jest w Byku, ASC będzie w Baranie a władca będzie drugi, jako władca 7 i 2 domu. Jeśli władca będzie w Wadze, ASC będzie Panną a władca będzie 2 jako władca 9 i 2 domu. Kiedy Wenus jest w Rybach (znaku podniesienia), ASC będzie Wodnikiem a władca będzie wysoki w 2 jako władca 4 i 9 domu. To są bardzo potężne yogi Dhana. Właściciel horoskopu Brihat Jataka będzie słodko przemawiał. Właściciel horoskopu Phaldeepika nabywa bogactwo z wielu źródeł i jest poetą. Właściciel horoskopu Saravali będzie bardzo bogaty, pokorny w mowie i cieszy się dobrym jedzeniem i napojami, jest pełny sławy i cieszy się luksusami wysokiej klasy (towarzystwo pięknych kobiet). Właściciel horoskopu Chamatkar Chintamani będzie słodko przemawiał i jest inteligentny, posiada wspaniałą sylwetkę i mnóstwo ozdób, lubi towarzystwo pięknych kobiet.

 

Drukuj E-mail

0
0
0
s2sdefault

Wenus w III

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W szarym życiu nam kobiety – dostarczają tu podniety.
Warte są zapamiętania – literackie poczynania.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Wenus jest w trzecim domu, Właściciel horoskopu będzie wielkim skąpcem, jest tolerancyjny, posiada braci i zdobędzie sukces przez zdecydowane wysiłki.

Jeśli władca trzeciego domu jest silny, jest we własnym znaku albo w podniesieniu, liczba braci będzie większa. Jeśli władca trzeciego domu jest 6, 8 albo 12 lub władca jest złączony z niekorzystnymi może wystąpić strata braci.
Wenus będąc żeńskiej natury powinna dać więcej sióstr niż braci.

Osoba Brihat Jataka będzie skąpa. Właściciel horoskopu Phaldeepika będzie skąpcem, nie lubianym przez ludzi, nie posiada szczęścia jak również bogactwa i żony. Właściciel horoskopu Saravali będzie skąpcem, szczęśliwym i ma bogatą żonę, która będzie dominowała, nie jest odważny i jest nieszczęśliwy.
Właściciel horoskopu ma dzieci ale nie jest szczęśliwy dzięki temu. Właściciel horoskopu nie będzie odważny.
Saravali mówi, że Właściciel horoskopu jest szczęśliwy i bogaty ale nie będzie czerpał z tego satysfakcji. Jeśli Panna albo Wodnik będzie w Lagna, Wenus będzie władcą 9 domu. Wenus w trzecim aspektując 9 dom (jej własny dom) ulepsza znaczenia tego układu, determinując odpowiednie prosperowanie.

Drukuj E-mail

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo