Odwiedza nas 38 gości oraz 1 użytkownik.

Słońce w III

images/Cyfry_rzymskie/III.png

Słońce w trzecim domu

Tags: Słońce, Surya, Słońce w domach

Słońce w III

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

 Sprawy intelektualne - jak najbardziej są realne.

Władza, piśmiennictwo, listy - gładki styl i mowa giętka

Dla ... jawna chętka - Słońce tutaj wielostronne

Dla tysiąca rzeczy chłonne.

Wesoły Horoskop - Leszek Szuman

 

Jeśli Słońce będzie łączone z szkodliwym, WłH dopuści się okrutnych czynów. Ze względu na to, że Słońce jest pierwsze w astrologicznym odliczaniu planet zaprzecza młodszemu rodzeństwu, więc jest wielkie prawdopodobieństwo jedynactwa. Towarzystwo szkodliwych da dwóch braci.

 WłH będzie odważnym wojowniczym człowiekiem. Ma dobrą reputację i cieszy się bogactwem. Jeśli Słońce będzie złączone z korzystną bracia staną się w życiu dobrze prosperujący. Jeśli władca trzeciego domu będzie silny brat długo będzie żył. Jeśli Słońce jest łączone ze szkodliwymi i jest też aspektowane przez szkodliwe rodzina będzie zniszczona. Jeśli Słońce jest aspektowane przez korzystne (i nie ma żadnej szkodliwej) nastąpi wzrost pomyślności rodziny a WłH będzie bogaty, ucieszy się dobrym życiem i będzie szczęśliwy.

Zasady hinduskiej astrologii mówią, że niekorzystna w domach upachaya, mianowicie 10, 3 ,6  i 11 dają korzystne skutki, natomiast według Brighu Sutr Słońce stworzy osobę pełną różnego rodzaju pozytywnych walorów i bogatą. WłH nie będzie posiadał dobrych relacji ze swoim rodzeństwem szczególnie wtedy, kiedy jest w towarzystwie szkodliwych planet, możliwe, że źle wpłynie także na relacje z rodziną.

Trzeci dom będąc drugim do drugiego domu, który (dom rodziny) staje się marakasthana dla rodziny wywiera szkodliwy wpływ na trzeci dom i spowoduje zniszczenie rodziny.

Słońce będąc w towarzystwie szkodliwych sprawi, że WłH będzie miał dwie matki. Trzeci dom będąc 12 do 4 domu będzie domem straty dla 4 domu (domu matki) da to prawdopodobnie skutek taki, że matka WłH umrze a jego ojciec ponownie się ożeni. W starożytnych tekstach opisane jest to w ten sposób, że WłH będzie posiadał dwie matki.

Wpływy korzystnych na Słońce, trzeci dom i władcę trzeciego domu nie tylko poprawi pomyślność rodziny i rodzeństwa, które też długo będzie żyło, ale także usposobi WłH do gromadzenia bogactwa i osiągnięcia szczęścia. Jeśli Słońce będzie łączone z korzystnymi w dziewiątym domu (dom bhagya) będzie korzystne aspektowane w trzecim domu da życzliwe skutki umożliwiające WłH zdobycie sławy i dobrego imienia, sławy i bogactwa. Słońce będące planetą witalności doda do cech charakteru WłH dzielność i witalność.

Drukuj E-mail

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo