Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Byk i Pani Bliźniak

Bliźniaczka to motyl cieszący się życiem w słoneczny dzień wiosenny. Wesoła, pogodna, nieco beztroska. Na liczne problemy patrzy z lekceważeniem. Nie potrafi przejmować się byle czym. Ten brak małostkowości jest miły, lecz nie zawsze praktyczny. W każdym razie nieco ułatwia życie. Dla trzpiotowatej Bliźniaczki partner z Byka może być ostoją, coś jakby kotwicą w przystani małżeńskiej, bo Byk to uosobienie rozwagi i kalkulacji, chociaż jego konserwatyzm i egocentryzm mało ma zrozumienia dla partnerki z Bliźniąt. Może ją to z czasem pognębić, a jej indywidualność "odbarwić". A przecież traktowana właściwie, z pewnym pobłażaniem, Bliźniaczka może być wspaniałą partnerką dla Byka. Wskazana jest większa różnica wieku, seksualizm jej jest bowiem słabszy, niż partnera.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Merkury w III

Wielu miewa jasną głowę – zabarwienie naukowe.
Pióro, słowa i kontakty – to ogólnie znane fakty.

Leszek Szuman Wesoły Horoskop

 

Jeśli Merkury będzie w trzecim domu WłH ma kilku braci i jest bardzo szczęśliwy. W 15 roku życia Właściciel horoskopu dostaje syna i staje się właścicielem ziemi...

Merkury w trzecim domu umożliwi WH nabycie bogactwa. WłH będzie posiadał dobre cechy moralne lecz będzie nieśmiały.

Jeśli władca trzeciego będzie silny WłH będzie długowieczny i tolerancyjny. Jeśli władca trzeciego będzie słaby bracia będą musieli stawać wobec cierpień.

Jeśli władca trzeciego będzie silny bracia będą długowieczni. Trzeci dom oznacza braci; wpływ korzystnej na Merkurego daje WłH pewną liczbę braci. Jeśli władca trzeciego będzie silny bracia WłH będą długowieczni.

Od trzeciego aspektuje Merkurego dziewiąty dom, który oznacza Shagya, dzieci jak również moralności i pomyślności, W ten sposób WłH posiada dobre cechy, prosperuje dobrze i dostaje dzieci wcześnie.

Trzeci dom będący 8 do 8 domu jest też domem długowieczności. Kiedy Merkury jest w trzecim a pan trzeciego jest silny WłH będzie długowieczny.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo