Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

Wenus w VIII

images/Cyfry_rzymskie/VIII.png

Wenus w ósmym domu.

Tags: Wenus w domach

Wenus w VIII

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Podarunki, nieraz spadki – choć przypadek to dość rzadki.
Aspekt zły natomiast powie – że jest zagrożone zdrowie.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Właściciel horoskopu będzie szczęśliwy. Jego matka cierpi na kłopot z gardłem w jego czwartym roku życia. Właściciel horoskopu ma mniejszą niż średnia rozpiętość życia i jest chorowity, posiada oddaną żonę ale jest niezadowolony.

Jeśli Wenus jest w domu korzystnym albo zrzeszona z korzystnymi Właściciel horoskopu cieszy się pełną rozpiętością życia. Jeśli Wenus jest złączona albo aspektowana przez szkodliwe Właściciel horoskopu krótko żyje.

Właściciel horoskopu Brihat Jataka będzie prostym człowiekiem. Właściciel horoskopu Phaldeepika będzie bogaty, długowieczny i stanie się właścicielem ziem. Właściciel horoskopu Saravali długo żyje i posiada wszelkiego rodzaju komforty, jest bardzo bogaty i szczęśliwy. Chamatkar Chintamani - cieszy się komfortami wszelkiego rodzaju, pojazdami (konie, słonie itp)(samochody i ciągniki ;)). Właściciel horoskopu będzie długowieczny, ciężki w mowie, zawsze pozostaje w długach. 8 dom jest domem długowieczności i Wenus jako korzystna powinna ulepszyć znaczenie tego położenia. Wenus jest wielce korzystna jako 2 od Jowisza, aspektując drugi dom - Dhana - bogactwo.

Drukuj E-mail

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo