Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Panna i Pani Baran

Pełna dynamiki i rozmachu życiowego panna Baran w małżeństwie z panem Panną chyba nie wyjdzie na swoje.

Panna Baran żyje pełnią życia. Mąż z Panny woli raczej zajęcia intelektualne, a wymagania partnerki uważa za trochę przesadzone. Oczywiście mąż z niego wierny, niestety pani Baran tę wierność potraktuje jako cnotę bierną. A to za mało.

W harmonijnym współżyciu obojga będą przeszkadzały cechy charakterologiczne znaków. Pani Baran ceni aktywność i ruch. Zawsze tkwi w niej duch przywódcy. Mąż z Panny to ambitny, skrupulatny i staranny wykonawca. Cechy te może w pewnym sensie się. uzupełniają, lecz niewiele. Można się natomiast spodziewać, że małostkowość męża z Panny będzie pani Baran działała na nerwy i na odwrót. Lekka ręka pani Baran będzie dla męża z Panny źródłem irytacji.

Profesor Jung przyznaje tej parze 3 punkty na pięć możliwych.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Jowisz w XI

Zawieramy znajomości – z ludźmi, co do czegoś doszli.
Gdy się komuś wiedzie podle – wesprą go sadzając w siodle.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Jowisz jest w jedenastym domu, WłH będzie uczony, bogaty i będzie miał wielkie finansowe zyski.

W 32 roku życia WłH posiądzie wiele pojazdów i cieszył się będzie dobrą reputacją. Jeśli Jowisz będzie złączony z Księżycem, WłH będzie miał niewymagające wysiłku finansowe zyski.

ll jest domem upachaya, w którym nawet niekorzystna daje plony dobrych skutków. Kiedy Jowisz jest w Strzelcu, Wodnik będzie ASC i będzie w ll jako panu 2 i ll. Kiedy jest w Raku, (jego znaku podniesienia) Panna będzie ASC i Jowisz będzie w ll wysoki jako pan 4 i 7 domu. To są bardzo potężne yogi Dhana.

WłH opisany w Phaldeepika będzie bogaty, nieustraszony i długo żyje, będzie miał mało dzieci ale wiele pojazdów. WH w Saravali ucieszy się ogromnymi finansowymi zyskami, komfortami i pojazdami oraz służącymi. WłH jest szlachetny ale ma mało dzieci i nie jest wysoko wykształcony.

WłH w Chamatkar Chintamani będzie posiadał złoto i srebro jest inteligentny i utrzymuje ojca. WłH ma pięcioro dzieci. WłH traci pieniądze nie na luksusy ale dla dobra innych.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo