Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Panna i Pani Panna

Oczywiście oboje mogą być ludźmi wartościowymi, lecz nie dla siebie. Co ich może łączyć?

Analityczny, chłodny, logiczny i beznamiętny sposób myślenia. A co ich dzieli? Słaby seksualizm. Krytykanctwo, brak wyrozumienia dla błędów i wad partnera(ki). Oboje wiedzą wszystko najlepiej. Poza tym Panna plus Panna to będzie para nudnawa. Nawet dla siebie.

Od profesora Junga 1 punkt.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Jowisz w XII

Dziwne tu Jowisza wada :chętnie wspiera byle dzida.
Często są też dostrzegalne – jakieś konflikty socjalne.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Jowisz będzie złączony z korzystną albo będzie we własnym znaku albo znaku podniesienia, Właściciel horoskopu pójdzie do nieba po śmierci. Jeśli Jowisz jest złączony ze szkodliwymi WłH pójdzie do diabła po śmierci. WłH wydaje pieniądze na religijne czyny. Doświadcza seksualnych kontaktów z kobietami w ciąży.

Dwunasty dom jest złym domem i Jowisz, chociaż jest planetą satwiczną gubi wszystkie dobre znaczenia i jakości kiedy jest umieszczony w tym domu. Będąc w 12 domu, dobre znaczenia domów posiadanych przez Jowisza też niekorzystnie są dotknięte.

6, 8 i 12 dom są złymi domami ale jeśli władca tych domów jest umieszczony we własnym znaku, yoga Vipareeta Radża daje sławę i bogactwo.

WłH opisany w Brihat Jataka będzie nikczemnikiem. WłH w Phaldeepika nie będzie lubiany przez innych ludzi, będzie wulgarny, bezdzietny, leniwy, będzie pozwalał sobie na grzeszne czyny i służy innym. WłH opisany w Saravali będzie leniwy, nieszczęśliwy i będzie okazywał uczucie goryczy wobec innych.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo