Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Wodnik i Pani Rak

Pani Rak to typ trochę boleściwy, ofiarny, łagodny, całkowicie oddany rodzinie. Chętnie matkuje mężowi i dzieciom. Będzie odpowiednią żoną dla większości męskich, zodiakalnych typów.

Na nerwowego i często psychicznie niespokojnego Wodnika działa pani Rak kojąco. Lecz uwaga! Nadmiar uczuciowego matkowania może pana Wodnika zdenerwować.

Do oryginalnych niespodzianek i wystąpień Wodnika może się dobroduszna pani Rak łatwo przyzwyczaić. Wiadomo to z licznych przykładów. Profesor Jung przyznaje tej parze tylko 3 punkty. Może obawia się, czy aby nadmiar zalet pani Rak Wodnikowi z czasem się nie znudzi?

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Saturn w II

Oszczędnością oraz pracą – ludzie czasem się bogacą.
Wielu skąpców grosza nie da – w strachu, że ich zgnębi bieda.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Właściciel horoskopu z Saturnem w drugim domu cierpi na ciągły brak pieniędzy. Jego pierwsza żona umiera i żeni się on po raz drugi. Jeżeli Saturn jest połączony z niekorzystnymi WłH jest nieuprzejmy w stosunku do kobiet. Jest odpowiedzialny za Matha (religijną instytucję). Nie posiada żadnych dóbr ziemskich czy posiadłości lub mieszkań. Cierpi na problemy związane ze wzrokiem, oczami.

Ważne znaczenia drugiego domu to finanse, rodzina, wzrok itd,  w opisanych przypadkach dotknięte są przez  niekorzystnego Saturna.

Pomyślność finansowa może jednak zostać nienaruszona w przypadku kiedy pozycja Saturna zmienia się ze względu na jego położenie jako władca innych domów:

  • Ascendent znajduje się w znaku Barana i Saturn jest w 2  jako władca 10 i 11 domu.
  • Ascendent jest Bykiem i Saturn jest w 2 jako władca 9 i 10 domu.
  • Ascendent znajduje się w znaku Panny i Saturn jest wychwalony w drugim jako władca 5 domu, (również będzie władcą 6 więc może być jakaś niepomyślność z powodu tej przyczyny).
  • ASC jest w Wadze i Saturn jest w 2 jako władca 4 i 5 domu.
  • Skorpion jest ASC i Saturn jest wtedy w 2 jako władca 4 domu (może wystąpić z tego powodu jakaś niepomyślność ponieważ Saturn będzie również władcą 3 domu).
  • ASC jest Strzelcem i Saturn będzie w 2 domu w jego własnym znaku.
  • ASC jest Koziorożcem i Saturn będzie w drugim domu jako władca ASC i drugiego domu, (będzie w jego własnym znaku Wodniku).

Opinie innych niż Brighu Sutry śastr:

Wg Brihat Jataka osoba z Saturnem w drugim domu jest ogromnie bogata ale pozbawiona zostaje bogactwa przez króla i cierpi na choroby twarzy.

Wg Phaldeepika będzie brzydka, biedna i utrzymująca się przy życiu chwytając się niepewnych źródeł utrzymania. W późniejszym okresie życia opuszcza ojczyste miejsce zamieszkania i nabywa bogactwo, pojazdy i inne komfortowe przedmioty.

Właściciel horoskopu z Saturnem w drugim domu wg Saravali ma twarz dotkniętą przez choroby. W późniejszym okresie życia opuszcza rodzinne miejsce zamieszkania, zdobywa bogactwo, pojazdy i inne komfortowe przedmioty.

Chamatkar Chintamani mówi, że właściciel horoskopu jest szorstki w mowie; nabywa bogactwo itd kiedy opuszcza własną rodzinę i wyjeżdża z rodzinnego miejsca zamieszkania.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo