Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Rak i Pani Koziorożec

Małżeństwa tych typów astrologicznych bywają szczęśliwe. Oboje mają bowiem charaktery spokojne. Nie mają też wygórowanych pretensji do życia. Lubią życie nieeksponowane, bez ekstrawagancji, toczące się torem wyrównanym.

Oba typy cechuje pewna rezerwa. W pewnym sensie oboje nawzajem się uzupełniają, ponieważ ich słońca stoją w zodiaku naprzeciwko siebie, co stanowi o pewnej atrakcji na zasadzie kontrastu.

Oboje cenią życie domowe i spokój. Oboje też są oszczędni. Nie lubią wydawać pieniędzy bez sensu, potrzeby, na byle co, dla samej przyjemności ich wydawania. Skromni i pracowici. Wytrwali i sumienni.

Problemy seksualne stoją u nich na dalszym miejscu, ich współżycie bywa może nieco bezbarwne, co jednak obojgu partnerom nie przeszkadza. Profesor Jung przyznaje tej parze aż 4 punkty i prawdopodobnie ma rację, jeżeli chodzi o wypadki przeciętne.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Saturn w III

Myśl poważna i ciężkawa – kontakt z ludźmi – trudna sprawa.
Towarzystwo i rodzina – z trudem do nas się nagina.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Saturn w trzecim domu wskazuje na kłopoty związane z młodszymi braćmi. Właściciel horoskopu zarabia nielegalnymi metodami.

Saturn we własnym znaku lub w podniesieniu łagodzi zły los związany z  rodzeństwem. Jeżeli jest złączony z niekorzystnymi Właściciel horoskopu będzie negatywnie nastawiony do własnych braci. Jako niekorzystna w upachaya może wpłynąć na to, że WłH staje się odważny i bogaty.

Brihat Jataka wspomina, że osoba której dotyczy taki układ posiada sprawny umysł i wielką siłę. Właściciel horoskopu w Phaldeepika jest inteligentny, hojny i lubi komfort, miłuje życie w małżeństwie ale jest leniwy i nieszczęśliwy. Właściciel horoskopu w Saravali jest rodzinny, odważny, uczynny, inteligentny ale także egoistyczny. Chamatkar Chintamani mówi, że WłH będzie nieszczęśliwy z powodu braci, ambitny a w mowie będzie dobrym oratorem. Będzie stawać wobec wielu przeszkód w życiu.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo