Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Koziorożec i Pani Byk

Gospodarna i trzeźwo myśląca pani Byk odpowiada Koziorożcowi całkowicie. Oboje cechuje zrównoważenie, tak poglądów jak i temperamentów.

Upór pani Byk, zaborczość i zazdrość nie będą miały okazji do przejawiania się. Spokojny i zamknięty w sobie pan Koziorożec prawie zawsze będzie aprobował punkt widzenia partnerki.

Solidność obojga" będzie wzorowa. Domatorstwo, niechęć do afiszowania się, pracowitość zapewniają zgodę i harmonię w rodzinie. Pięć punktów przyznanych tej parze przez profesora Junga to nie za dużo.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

 

enfrdeitptrues

Saturn w IV

Różne rodzinne kłopoty – tłumią wszystkie wyższe wzloty.
Czasem znów męczymy sami – bliźnich swymi depresjami.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Saturn jest w czwartym domu wskazuje kłopoty związane z matką. Nieszczęścia dotykające matkę, wywierają na WłH ogromny wpływ i przez to podupada on na zdrowiu lub doświadcza innego złego losu. Złe efekty wyeliminowane mogą być przez pozycję Saturna we własnym znaku lub kiedy jest on wychwalony, wtedy WłH może nawet posiąść eleganckie, kosztowne pojazdy.

Jeżeli Saturn w czwartym domu występuje jako władca ASC, matka WłH będzie długowieczna a on sam doświadczy wszelkiego rodzaju komfortów i będzie szczęśliwy. Jeżeli Saturn będzie związany z władcą 8 domu WłH doświadczy straty matki i szczęścia. Saturn jako niekorzystna nie sprzyja szczęściu.

Jeżeli z Saturnem związany jest władca domu 6, 8 lub 12, to zniszczeniu ulegają nie tylko znaczenia tej planety ale również znaczenia domu, gdzie te dwie planety są umiejscowione.

W przypadku Barana, Byka i Wagi jako ASC Saturn będzie występował jako korzystna, będąc właścicielem 10 i 11, 9 i 10, 4 i 5 domów kolejno, pozycja Saturna w 4 tworzy potężne yogi Dhana. Saturn w czwartym domu będzie w Kendra do ASC. Jego pozycja we własnym znaku lub w znaku podniesienia tworzy yogi Sasa i korzystne efekty.

Brihat Jataka mówi, że WłH z Saturnem w czwartym domu nie posiądzie szczęścia a jego umysł jest ciągle niespokojny. Właściciel horoskopu z Phaldeepika będzie bez domu, pojazdów, matki i szczęścia, będzie chorowity w dzieciństwie.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo