Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Wodnik i Pani Byk

Tym dwom znakom rzadko kiedy udaje się utworzyć harmonijny związek. Trzeźwej, rzeczowej, oszczędnej pani Byk niełatwo pogodzić się ze swobodnym. sposobem bycia Wodnika, który kpi sobie z konwenansów i przesądów życia towarzyskiego oraz innych wymyślonych przez ludzi trudności ku ich własnemu utrapieniu.

Bardzo możliwe, że pani Byk początkowo będzie spoglądała na Wodnika z podziwem. Jednak niebawem okaże się, że jej zaborczość oraz duże różnice poglądów obojga doprowadzą do różnicy zdań.

Tylko 1 punkt daje tej parze profesor Jung.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Saturn w V

Tu spotyka się opory – kiedy chodzi o amory.
I nic z tego nie wychodzi – gdy niechętny aspekt szkodzi.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeżeli Saturn jest w piątym domu, Właściciel Horoskopu będzie bezdzietny, możliwe, że zaadoptuje córkę i bardzo biedny, jest zaangażowany w skromnych dziedzinach handlu. Jeżeli Saturn jest w jego własnym znaku właściciel horoskopu będzie miał córki. Jeżeli Saturn będzie silny, właściciel horoskopu ma związki z wieloma kobietami.
W przypadku kiedy Baran, Byk lub Waga będą na ASC pozycja Saturna w 5 jako władca 10 i 11, 9 i 10, 4 i 5, kolejno, tworzy potężne yogi Dhana.

Brihat Jataka mówi, że WłH który posiada Saturna w piątym domu będzie bezdzietny i biedny.
Właściciel horoskopu Phaldeepika będzie źle wychowany, pozbawiony wykształcenia, dzieci, bogactwa i szczęścia. Żyje bez celu.
Właściciel horoskopu Saravali będzie nieszczęśliwy, nie ma dzieci, przyjaciół, nie jest inteligentny, nieczuły i zawsze biedny.
Chamatkar Chintamani - bezdzietny, niestały i biedny.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo