Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Skorpion i Pani Lew

Tak Skorpiona jak i pannę Lew ponosi temperament, z tym że Skorpiona cechuje pewne wyrafinowanie w życiu codziennym.

Ani jedno ani drugie nie lubi iść na ustępstwa. Każde czuje w sobie powołanie do rządzenia swym światkiem domowym. Jego denerwuje pewna pretensjonalność i zarozumiałość partnerki. Wszak jeżeli ktoś wie coś lepiej, to chyba on, pan Skorpion.

On lubi przyjmować przyjaciół, z którymi może pogadać na tematy poważne - pani Lew zaś lubi w towarzystwie zabłysnąć urodą, strojem, wyglądem, królewskimi manierami.

Może czasem zdarzają się harmonijne małżeństwa obojga, lecz profesor Jung zapatruje się na taki związek pesymistycznie, przyznając mu tylko 1 punkt.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Wenus w VIII

Podarunki, nieraz spadki – choć przypadek to dość rzadki.
Aspekt zły natomiast powie – że jest zagrożone zdrowie.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Właściciel horoskopu będzie szczęśliwy. Jego matka cierpi na kłopot z gardłem w jego czwartym roku życia. Właściciel horoskopu ma mniejszą niż średnia rozpiętość życia i jest chorowity, posiada oddaną żonę ale jest niezadowolony.

Jeśli Wenus jest w domu korzystnym albo zrzeszona z korzystnymi Właściciel horoskopu cieszy się pełną rozpiętością życia. Jeśli Wenus jest złączona albo aspektowana przez szkodliwe Właściciel horoskopu krótko żyje.

Właściciel horoskopu Brihat Jataka będzie prostym człowiekiem. Właściciel horoskopu Phaldeepika będzie bogaty, długowieczny i stanie się właścicielem ziem. Właściciel horoskopu Saravali długo żyje i posiada wszelkiego rodzaju komforty, jest bardzo bogaty i szczęśliwy. Chamatkar Chintamani - cieszy się komfortami wszelkiego rodzaju, pojazdami (konie, słonie itp)(samochody i ciągniki ;)). Właściciel horoskopu będzie długowieczny, ciężki w mowie, zawsze pozostaje w długach. 8 dom jest domem długowieczności i Wenus jako korzystna powinna ulepszyć znaczenie tego położenia. Wenus jest wielce korzystna jako 2 od Jowisza, aspektując drugi dom - Dhana - bogactwo.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo