Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Koziorożec i Pani Waga

Trzeźwość poglądów, realizm i pewien życiowy pesymizm to cechy Koziorożca, które nie harmonizują z charakterem Wagi. Lubi ona zwracać uwagę na piękno, luksus. Bardzo sobie ceni łatwe życie, niechętnie przejmuje się problemami, na które nie ma wpływu. Można powiedzieć, że pani Waga, zamiast przez życie iść, woli się ślizgać.

Koziorożec znów podchodzi do wszelkich problemów zbyt poważnie. Kontakt seksualny między obojgiem jest słaby. Zasadnicze podejście do problemów życiowych jest u obojga tak odmienne, że należy wątpić, aby jakieś kontakty między nimi na dłuższą metę mogły być trwałe. Takiego samego zdania jest profesor Jung, który tej parze przyznaje tylko 1 punkt.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Wenus w XI

Tu kontaktów Wenus szuka – tam, gdzie dominuje sztuka.
Chętnie żyje z artystami – lub po prostu z kobitami.
Mając wówczas większe szanse – czuć w ich sercach rezonanse.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Wenus jest w jedenastym domu, Właściciel horoskopu będzie uczony, bardzo bogaty, właściciel ziem. Jeśli Wenus jest złączona albo aspektowana przez korzystne Właściciel horoskopu ucieszy się komfortami (pojazdy, podróże). Jeśli Wenus będzie wraz z szkodliwymi, zysk bogactwa następuje przez niepewne interesy. Jeśli Wenus będzie łączona z korzystnymi finansowe zyski bedą efektem legalnych sposobów działania. Jeśli Wenus jest w osłabieniu albo jest zrzeszona ze szkodliwymi albo jest władcą ósmego, szóstego albo dwunastego nie nastąpią żadne finansowe korzyści. Ponieważ w Pannie, Koziorożcu, Wodniku i początku Raka, Wenus będzie w 11, jako władca 2 i 9, 5 i 10 4 i 9 i 4 i 11 kolejno. Te układy dają początek potężnym yogom Dhana. Inna bardzo korzystna pozycja dla Wenus w jedenastym będzie położeniem w podniesieniu. Wtedy Wenus będzie wychwalona w 11 jako władca ASC (Byka Lagna).

Osoba Brihat Jataka będzie prosperować dobrze. Właściciel horoskopu Phaldeepika jest bogaty, ma kontakty z kobietami innymi niż jego żona i cieszy się komfortami w życiu. Właściciel horoskopu Saravali jest szczęśliwy i cieszy się dużymi finansowymi zyskami. Właściciel horoskopu Chamatkar Chintamani będzie przystojny, obdarzony dobrymi manierami, cieszy się poważaniem, kocha prawdę, jest pełny dobrych cech, szczęśliwy, bogaty, podobny w pozycji królowi albo jest królem.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo