Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Waga i Pani Strzelec

Obustronna atrakcyjność silnie podkreślona. Łatwo o wybuch namiętności, stwarzających dobrą podstawę dla szczęśliwego związku.
Dużo będzie jednak zależało od partnera, w jakim stopniu będzie trwały ten związek. Na względzie należy mieć indywidualność partnera(ki) i nie wysuwać się na pierwszy plan. Poza tym dużo cech uzupełniających się. Drobne sprzeczki, spotykane w każdym małżeństwie, tej parze nie będzie trudno załagodzić.

Związkowi temu profesor Jung przyznaje aż 5 punktów.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Wenus w XII

Miłość wielu z nas zachwyca – gdy wokoło niej tajemnica.
Więc niejeden bywa skory – po kryjomu snuć amory.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Wenus będzie w dwunastym domu, Właściciel horoskopu stanie wobec ekstremalnego ubóstwa.

Jeśli Wenus jest złączona z szkodliwymi Właściciel horoskopu będzie pobłażał sobie w sprawach seksualnych. Jeśli Wenus będzie złączona z korzystnymi Właściciel horoskopu jest bardzo bogaty, ma wszystkie komforty związane z seksualnymi przyjemnościami. Idzie do nieba po śmierci. Właściciel horoskopu pójdzie do diabła, jeśli Wenus będzie łączona z szkodliwym.

Osoba Brihat Jataka będzie bogata. Właściciel horoskopu Phaldeepika jest bogaty i ma seksualne związki z wieloma kobietami. Właściciel horoskopu Saravali będzie leniwy i szczęśliwy, ma pulchne ciało, jest zdolnym w seksualnych igraszkach i zdominowany przez kobiety. Właściciel horoskopu Chamatkar Chintamani będzie bogaty. Właściciel horoskopu niszczy sławę i dobre cechy, jest nieprzyjazny przyjaciołom i innym ludziom. Według Bhrigu Sutr Właściciel horoskopu stając wobec ekstremalnego ubóstwa nie traci bogactwa, jeśli Wenus będzie łączona z korzystnymi.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo