Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Wodnik i Pani Baran

Wodnika dość trudno zdobyć na męża. Klasyfikuje on piękne panie według własnych, oryginalnych kryteriów. Często widzi w kobiecie przede wszystkim przyjaciela, towarzysza od intelektualnych rozmów. W lot przejrzy kulisy i granice kokieterii.

W postępowaniu zdecydowany. Oba typy: Wodnik i Baran niespokojne, przedsiębiorcze, ruchliwe. Panna Baran bywa dla Wodnika trochę za uparta. Ale i on bywa nie całkiem łatwy. Wymaga właściwego podejścia.

Czy każda ego-centryczna panna Baran to potrafi? Harmonia seksualna między nimi niezła. Oboje życiowi optymiści, romantyczni i niemałostkowi, o związek harmonijny i stały więc nietrudno.

Aż 4 punkty od pana profesora Junga.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Mars w II

Mars przejawia często żądze – by w kieszeni mieć pieniądze,
Ale forsa tu nie zwleka – jak na złość od nas ucieka.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Mars będzie w drugim domu Właściciel horoskopu nie będzie wykształcony ale zyska bogactwo.

Jeśli Mars będzie z panem szóstego domu WłH wycierpi na choroby oczu, takie jak katarakta, wady wzroku, ślepotę. Wyzdrowieje z tych chorób jeśli powyższe połączenie jest aspektowane przez korzystne (Jowisza albo Wenus).

Jeśli Mars jest w jednym z jego dwóch znaków, mianowicie Baranie albo Skorpionie albo jest w Koziorożcu WłH będzie zdrowy, wykształcony i ma dobry wzrok. Jeśli Mars będzie wraz z szkodliwymi, będzie w domu szkodliwego albo będzie aspektowany przez szkodliwe, WłH będzie cierpiał z powodu powyżej opisanych problemów.

W Koziorożcu, Strzelec będzie wschodzący i będzie podnosił do godności władcę 5, będzie wysoki w drugim. To będzie potężna Dhanayoga i WłH będzie bardzo bogaty i wysoce inteligentny, będzie pobłogosławiony dziećmi.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo