Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Bliźniak i Pani Bliźniak

Aczkolwiek umysłowo oboje sobie odpowiadają, należy się jednak liczyć z wczesnym zobojętnieniem seksualnym, co z reguły bywa podłożem wszelkich rozdźwięków w małżeństwie. Obustronny brak stabilności, konserwatyzmu nie zawsze oddziałuje korzystnie. Więzy przyjaźni mogą być nieraz silne, lecz wzajemne zainteresowanie nie trwa długo. Tak więc małżeństwo między Bliźniakami nie rokuje szczęśliwego dłuższego pożycia. Profesor Jung przyznaje temu związkowi tylko 1 punkt.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Mars w III

Mars uparty, samowolny – do ukrytej walki zdolny.
Familianci, bracia, ciotki – uwierają jak nagniotki.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Mars będzie w trzecim domu Właściciel horoskopu nie będzie posiadał młodszych braci ani sióstr lub ich liczba jest na prawdę symboliczna a żona WłH będzie nieciekawego charakteru. Nie zdarzy się to jeśli Mars jest aspektowany przez korzystne, wręcz finansowo zyska.

Jeśli Mars będzie złączony z Rahu albo Ketu, WłH będzie miał towarzystwo prostytutek. WłH ma nieprzyjazne relacje z braćmi i staje wobec trudności z tej przyczyny. Jego żona będzie miała dobrze ukształtowane ciało. Mars jest złączony albo aspektowany przez niekorzystne, WłH wycierpi przez stratę rodzeństwa.

Jeśli Mars będzie w jego własnym znaku (Baranie albo Skorpionie) albo będzie w jego znaku podniesienia (Koziorożec), bracia będą długowieczni a WłH będzie odważny. WłH udowodni w pełni swoje walory na polu bitwy. Jeśli Mars zajmie przyjazny dom WłH będzie odważny.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo