Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Panna i Pani Rak

Stosunki między panem ze znaku Panny a panią ze znaku Raka mogą kształtować się całkiem pomyślnie. Niestety, nie ma tu mowy o jakichś erotycznych ekstrawagancjach, jako że zapotrzebowanie obojga nie jest rewelacyjne.

Oboje jednak kochają dom, lubią i cenią sobie zgodne życie rodzinne. Nieporozumienia między nimi spotyka się rzadko, na skutek ustępliwości pani Rak. Trochę dokuczliwy dla pani Rak może być zwyczaj mędrkowania męża, jego krytykanctwo, choć jeżeli chodzi o prowadzenie domu i dbałość o rodzinę, rzeczywiście trudno pani Rak coś zarzucić.

5 punktów od profesora Junga.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Mars w IV

Gdy Mars w polu tym się chowa – często słychać ostre słowa.
Czy to z pani czy to z pana – Mars kształtuje zeń tyrana.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Mars będzie w czwartym domu Właściciel horoskopu doświadczy przeciwności w życiu rodzinnym powodujące niepokój...

Ojciec może umrzeć w ósmym roku życia WłH a matka zawsze będzie w złym zdrowiu. Natomiast WłH cieszy się dobrym zdrowiem ale nie posiada własności ziemskiej, WłH będzie biedny i będzie żył w zniszczonym domu.

WłH ma nieprzyjazne relacje z jego bliskimi krewnymi, żyje daleko od miejsca urodzenia i jego wygląd zewnętrzy pozostawia dużo do życzenia.

Jeśli Mars jest złączony z Merkurym (jego wrogiem) WłH nie może posiadać własnego domu i jest zmuszony do przebywania w domu obcych ludzi. Jeśli Mars jest w jego własnym znaku (Baranie albo Skorpionie) albo w jego znaku podniesienie (Koziorożec) i jest wraz z korzystną albo jest w przyjaznym znaku, WłH będzie posiadał pojazdy, ziemię a jego matka będzie długowieczna.

Jeśli Mars jest w jego znaku osłabienia (Raku) i jest zrzeszony z szkodliwymi albo niekorzystnymi albo panem 8 domu, WłH straci matkę wcześnie.

Mars to najgorsza niekorzystna. Jego rozmieszczenie w domu 4 dom zniszczy wszelkie dobre znaczenia domu. Jeśli będzie złączony ze szkodliwymi spowoduje więcej zamieszania. Życie rodzinne WłH będzie mocno dotknięte, WłH nie będzie posiadał żadnego domu ani mieszkania, żadnej ziemi, będzie biedny a jego matka cierpi chorując i może umrzeć wcześnie, jeśli Mars będzie w jego znaku osłabienia i zrzeszy się z niekorzystnymi.

Jeśli Mars jest w jego własnym znaku albo jest wysoki WłH będzie posiadał pojazdy, ziemie i domy a jego matka będzie długowieczna.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo