Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Strzelec i Pani Wodnik

Oto ciekawa para: najbardziej samodzielny mężczyzna i najmniej konwenansowa, nieobliczalna kobieta.

Zestawienie atrakcyjne, nienudne. Oboje bez przesądów, towarzyscy, weseli, pełni życiowego optymizmu i trochę nierealnej fantazji.

Ona marzy o ideałach, zawsze poszukuje "prawdziwego" człowieka. Kogoś podobnego do jej ideału często znajduje wśród Strzelców.

Znawca ludzi, profesor Jung daje tej parze aż 5 punktów.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Mars w V

Duży ma się temperament co wprowadza w życie zamęt.
W biegu wierność się ślubuje – później tego się żałuje.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Mars będzie w piątym domu Właściciel horoskopu będzie biedny, będzie miał mało dzieci, będzie niemoralny i możliwe, że dopadnie go wymiar sprawiedliwości...

WłH wycierpi na rany spowodowane ostrymi przedmiotami w szóstym roku życia. WłH będzie kłamcą i to bardzo bystrym. Jeśli Mars jest w jego własnym znaku (Baranie albo Skorpionie) albo w jego własnym znaku podniesienia, WłH ma dwójkę dzieci i żywi inne osoby.

WłH utrzymuje rządową posadę, wysokiego stanu ale ma kłopoty związane z wrogami. Jeśli Mars jest wraz ze szkodliwą albo jest w domu szkodliwym wystąpi strata dzieci. WłH wycierpi na zaburzenia umysłowe i inne podobne choroby. Jeśli jest zrzeszony z panem 8 domu, WłH będzie grzeszny i odważny. WłH może nie mieć własnych dzieci i może zaadoptuje jedno dziecko.

Piąty dom określa dzieci, umysł, moralność, Bhagya i pomyślność (będąc dziewiąty do dziewiątego domu). Wszystkie te znaczenia będą zniszczone jeśli szkodliwy Mars jest umieszczony w piątym domu i wszystkie złe skutki opisane powyżej będą zrealizowane.

Bardzo korzystne skutki zostały przewidziane, jeśli Mars jest w jego własnym znaku Baranie albo Skorpionie czy też w Koziorożcu, jego znaku podniesienia. Kiedy Mars jest w Baranie, ASC będzie Strzelec i Mars będzie w piątym jako władca piątego i dwunastego.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo