Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Baran i Pani Bliźniak

Pan Baran i panna Bliźniak to typy niespokojne, ruchliwe, pobudliwe. Mało między nimi harmonii. Mowy nie ma o tym, aby jedno zechciało podporządkować się drugiemu. W małżeństwie nie powinno jednak dochodzić do takich sytuacji. W idealnych związkach oboje partnerzy dążą do harmonijnego współżycia. Każde powinno ustąpić, mając trochę na względzie indywidualność i osobowość partnera.

Zestawienie Baran -- Bliźniaczka prowadzi nieuchronnie do wojen domowych o nic, o bzdurę. Bezsensowne pyskówki. Poza tym, nie każdy Baran potrafi zrozumieć, że Bliźniaczka to intelektualistka, chociaż nieraz trochę powierzchowna.

W kontaktach seksualnych także brak całkowitej harmonii, szczególnie w wieku nieco starszym. Profesor Jung przyznaje tej parze co prawda aż 5 punktów, lecz większość autorów jest zdania odmiennego i nie patrzy na związek ten aż tak optymistycznie.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

enfrdeitptrues

Mars w VII

Tu z nadmiaru uwielbienia – miewa się nieporozumienia.
A niejeden jest kłótliwy – język ostry ma – ruchliwy.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

 

Jeśli Mars jest w siódmym domu Właściciel horoskopu jest słabego zdrowia. Jeśli Mars jest w domu szkodliwej planety, albo jest zrzeszony ze szkodliwą albo jeśli jest w jego własnym znaku (Baranie albo Skorpionie), WłH rozwiedzie się lub straci własną żonę w inny sposób.

Jeśli Mars będzie złączony z korzystną, żona umrze w czasie jego życia a druga odejdzie. Jeśli Mars jest w jego znaku podniesienia, albo w znaku przyjaciela albo w jego własnym znaku albo jest złączony z korzystną albo w znaku szkodliwej, WłH cierpi przez stratę żony. Jeśli to nie zdarzy się, wtedy WłH potajemnie rozwija seksualne kontakty z kobietami lekkich obyczajów i pozwala sobie na seksualne przyjemności z nimi.

WłH może być wyuzdany seksualnie. Jeśli Mars będzie aspektowany przez Saturna WłH sprawia przyjemność dotykanie ustami intymnych części ciała kobiet. Jeśli Mars będzie złączony z Ketu WłH nie dba o higienę intymną. Jeśli Mars będzie złączony z nieprzyjazną planetą WłH cierpi przez stratę wielu żon. WłH nie posiada potencjału seksualnego i jest próżny. W odwrotnym przypadku (Mars będzie aspektowany przez korzystne) skutki będą inne.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo